Jump to content

Yogen Vocal Remover

CYBERstix

Recommended Posts

19956_2_0.gif

Arkadaşlar Kullanılması Çok Kolay Bir MÜZİĞİ SESTEN AYIRMA PROGRAMI.Her MP3'ün Sesini Müzikten Ayırmıyor Ama Ayırdıklarını İse Çok Güzel Ayırıyor.Ayırdıktan Sonraki Tek Kötü Yanı İse WAV formatında Kaydediyo.Eee Bunada Katlanın Artık Piyasada Birsürü WAV'ı MP3'e Çewiren Birsürü Program War

http://rapidshare.com/files/1677278/YoGen_Vocal_Remover_2.0.11.rar[/CODE]

Program için çok teşekkürler.programı kurdum crack dosyası gayet güzel bir şekilde programı tam sürüme çeviriyo.Fakat ben sanıırm programı tam kullanmayı başaramadım.çünkü iki tane mp3 işledim programla birisini hiç ellemeden temiz geçti yani ses aynen duruyodu diğerini ise acayip boğuk bir sesle çıkarttı.Program kullanımı hakkında kısaca bilgi verebilirsen çok makbule geçecek sanırım.Emeğin için çok teşekkürler.

19956_2_0.gif

Arkadaşlar Kullanılması Çok Kolay Bir MÜZİĞİ SESTEN AYIRMA PROGRAMI.Her MP3'ün Sesini Müzikten Ayırmıyor Ama Ayırdıklarını İse Çok Güzel Ayırıyor.Ayırdıktan Sonraki Tek Kötü Yanı İse WAV formatında Kaydediyo.Eee Bunada Katlanın Artık Piyasada Birsürü WAV'ı MP3'e Çewiren Birsürü Program War

http://rapidshare.com/files/1677278/YoGen_Vocal_Remover_2.0.11.rar[/CODE]

Program için çok teşekkürler.programı kurdum crack dosyası gayet güzel bir şekilde programı tam sürüme çeviriyo.Fakat ben sanıırm programı tam kullanmayı başaramadım.çünkü iki tane mp3 işledim programla birisini hiç ellemeden temiz geçti yani ses aynen duruyodu diğerini ise acayip boğuk bir sesle çıkarttı.Program kullanımı hakkında kısaca bilgi verebilirsen çok makbule geçecek sanırım.Emeğin için çok teşekkürler.

Dostum Program İçin Birşey Deil.Programda Her MP3'ten MP3'e Değişir Zaten.Sağ Tarafta Ayarlar War Ordan Değiştirerek Daha Farklı Sonuçlar Alabilirsin

evet, seleri ne efcten nede müzikten ayıra bilirsiniz. Çok güzçlü donanım olması gerekiyor. Ses kartı vs. Buda Para demek ticari bir işiniz yoksa zaten bir heves uğruna olmaz. yani diyeceğim yukarda arkadaş yazmış sadece sesleri kısarsın zaten bunu Adobe Premier de-Macromedia flash ta kendi içerisinde kısıyor. ikinci bir işe gerek yok..

• 1 yıl yıl...
  • 2 years yıl...

muv6dy.jpg

Eğer sevdiğiniz şarkılardaki şarkı söyleyen kişiden ve sesinden memnun değilseniz, sadece müziğin tadını çıkarmak istiyorsanız hiç kimsenin şarkı söyleyişinin bu keyfinizin önüne geçmesine izin vermeyin. YoGen Vocal Remover basit olarak stereo seslerden vokalleri kaldıran bir program. Artık şarkıları yeni bir yol ile dinleyebilir yada bu müziklerin üstüne kendiniz şarkıyı söyleyerek kaydedebilirsiniz.

YoGen Vocal Remover programı temelde stereo seslerden tüm monofonik komponentleri kaldırmaya çalışıyor. Vokal?in müzik üzerinden kaybolmasının kalitesi ise şarkıların nasıl kaydedilip mikslendiğine göre oluşuyor. Bu yazılım stereo mikslerinin orta üst seviyede olduğu vokal şarkıları için çok güzel bir şekilde çalışmakta fakat vokalin stereo boşluğundaki diğer yerlerde bulunmasında ise program vokalleri tam anlamıyla yok edemiyor.

Başarısız vokal kaldırmaları ise genel olarak yukarda anlatılan sebeplerden dolayı gerçekleşiyor. Bu öğeler yok etme işleminin kalitesi ile doğrudan bağlantılı. Zaten bu tür bir yazılımdan vokalleri %100 olarak kaldırmasını bekleyemezsiniz. Yinede bu konuda deneyim yaşamak isteyenler için kullanışlı bir program.

Not: Programın tam olarak işlediğini görmek için bahsedilen konulara dikkat etmeniz gerekmektedir. İnternet indiriğiniz MP3 dosyalarında çalışmayabilir. Uygun müzik CD?lerinizden kendiniz elde ettiğiniz WAV, MP3 dosyalarıyla denerseniz sonuca daha rahat ulaşabilirsiniz.

DOWNLOAD

http://www.mlfat4arab.com/nh9rgsa7dsq0/YoGenVocalRemoverWin3_3_9.rar.html[/CODE]

icon13.gifDİKKAT: Forumda Yeni Konu Açmadan Önce Arama Yapmanız GEREKMEKTEDİR.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...