Jump to content

Viaide ,symc810 Hatası Tek Bendemi Var:(

Recommended Posts

Slm Arkadaslar ben elimdeki sp3 cd sini katılımsız kurum yapmak istedim ve icine hotfix güncellestirme , sada raid sürücü ve bir kac addon program ekleyip tarihe göre sıraladım.ve isoyu olusturdum ama sanal makinede denedim baktım Viaide.sys hatası dedi sonra bi arkadasımızın sorununu gördüm o windowsta calısan aynı dosyayı koyup oyle isoya cevirmiş hata düzelmiş ama ben onu yapınca bu defa o hata gitti yine aynı mavi ekranda SYMC810.sys dosya arızalı diyo.kur iptal oluyo.bende sürücüleri iptal edip denedim olmadı..güncelleştirmeleri sildim oyle yaptım yine olmadı acaba sorun nedir..yardımcı olurmusunuz lutfen

Allah razı olsun bi cevap vermek bu kadar zor oldugunu bilsem sormazdım kimseye.

eyer aynı kalıp xp de çalışmaya devam edeceksen her hatalı bildirilen dosyayı orjinal bir xp cdsi içindeki i386 klasöründen bulup temiziyle değiştirmelisin. Benim yaptığım modifiyede 4 dosyayı değiştirmek zorunda kalmıştım. Bu hata tahminime göre sata raid eklemeden kaynaklanıyor. xp cd si sata raid entegreli ve sen tekrar sata raid entegre edersen bu hatalı dosyalar oluşabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...