Jump to content

Next Nextstar Dsm3000a Uydu Bulucu

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar konuyu tam olarak nere açacağımı bilemedim ama bilin ki çok ama çok ihtiyacım var bu yazılıma. çünkü elimde Next nextstar dsm3000a Uydu Bulucu var ve beyni karıştı. Trabzonluyum ve burda ne kadar tamirci ve bayiye ******ürdüysem yazılımı güncellenecek ve yazılımı bizde yok diyorlar. onun için sizlerden yardım istiyorum. Next nextstar dsm3000a Uydu Bulucu güncelleme yazılımı ve ve bunu cihaza aktaraca program. mecburen benim yüklemem gerekiyor. çünkü bu işten azda olsa ekmek parası kazanıyorum. Cihazla çanak antan ayarlama yapıyorum. inşallah yardımcı olursunuz. yardımcı olursanız çok çok minnettar kalırım. duam sizinle olsun.

Arkadaşlar yorumlardan anladığım kadarıyla normal çanak için uydu cıhazı anladınız. ben yanlış anlattım galiba. benim cihaz çanak antenleri ayarlamak için çihazdır. rezıver değil. Next nextstar dsm3000a Uydu Bulucu yaklaşık 3 yıllık cihaz. garatisi doldu ama servise gönderdim onların elinde yazılımı yoktu. her servis geri yolladı beni. yazılımı bu şekilde türkiye geneli arıyorum. her careye başvuruyorum. yardımlaınızı bekliyorum.

Merhabalar arkadaşlar konuyu tam olarak nere açacağımı bilemedim ama bilin ki çok ama çok ihtiyacım var bu yazılıma. çünkü elimde Next nextstar dsm3000a Uydu Bulucu var ve beyni karıştı. Trabzonluyum ve burda ne kadar tamirci ve bayiye ******ürdüysem yazılımı güncellenecek ve yazılımı bizde yok diyorlar. onun için sizlerden yardım istiyorum. Next nextstar dsm3000a Uydu Bulucu güncelleme yazılımı ve ve bunu cihaza aktaraca program. mecburen benim yüklemem gerekiyor. çünkü bu işten azda olsa ekmek parası kazanıyorum. Cihazla çanak antan ayarlama yapıyorum. inşallah yardımcı olursunuz. yardımcı olursanız çok çok minnettar kalırım. duam sizinle olsun.

biraz daha bekle kendi sitesinde bile yazılımı yok....yakında yazılım düşer..

biraz daha bekle kendi sitesinde bile yazılımı yok....yakında yazılım düşer..

servise gönderin 4 gün içinde falan elinizde oluyor yeniden son yazılımı yüklü ve sağlam şekilde.

Arkadaşlar yorumlardan anladığım kadarıyla normal çanak için uydu cıhazı anladınız. ben yanlış anlattım galiba. benim cihaz çanak antenleri ayarlamak için çihazdır. rezıver değil. Next nextstar dsm3000a Uydu Bulucu yaklaşık 3 yıllık cihaz. garatisi doldu ama servise gönderdim onların elinde yazılımı yoktu. her servis geri yolladı beni. yazılımı bu şekilde türkiye geneli arayırum. her careye başvuruyorum. yardımlaınızı bekliyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...