Jump to content

Cd-rom Arizasi

murathassoy

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar benim Pc'imde 2 gundur devam eden sorunla ugrasmaktayım.

Yanlız sadece Cd-Rom ve Dvd'rom gözukuyordu şimdi ise gözukmuyor. Kasadan da kontrol ettim hersey sağlam başka pc de de denedim calisiyor ama bende çalışmıyor ne yapmam lazım BIOS ayarlarindan mı kaynaklaniyor yoksa ne yapabilirim lütfen yardımcı olun...

SanalCd de kurmak istedim Olmadı????

image-DCD0_4B97847C.jpg

Cd Rom Driver kurmayi dene driverlerde problem vardir yada bios tan iptal etmişindir iyice kontrol et ama burdaki sorun driverden kaynaklaniyor

Driverle alakalı olduğunu zannetmiyorum BİOS tan ayarları default yap arkadaşım muhtemelen düzelecektedir.

biosu herkes yapamiyor alllah muhafaza herhangi bir hatada bios gidebiliyor sahit oldum ben o yuzden pek bilmiyorsan hiç kurcalama bir bilene sor benim sana anlatmam senin yapman anlamina gelemez ingilizce cünkü bios calişmasi cok farkli bir niteliktir bunu unutma bir bilene sor sen urasma elinde kalir makine

BeN bunu bi kere yaptiydim ayni sekil HDD de yok olmustu getirdiydim ama nasil tam hatirlamiyorum aygit yöneticisinden bi yerden

getirdiydim galiba seninkide öyle bir sorun olsa gerek

Neyse Arkadasim yardımın icin saolasin ben en iyisimi format atayım tamamen kendıne gelsin en azindan saol yinede ;)

sonuç driverini yüklemen lazım ben buldum bir dene umarım olur.

http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=US&CttFileID=1652994&CDCttType=FM&ModelType=N&ModelName=SH-S202J&VPath=FM/200710/20071009132510937_SH-S202J_SB00.zip[/CODE]

saygılarımla

sonuç driverini yüklemen lazım ben buldum bir dene umarım olur.

java script:f_eulapopup('http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=US&CttFileID=1652994&CDCttType=FM&ModelType=N&ModelName=SH-S202J&VPath=FM/200710/20071009132510937_SH-S202J_SB00.zip', 'FM/200710/20071009132510937_SH-S202J_SB00.zip');[/CODE]

saygılarımla

İndirdiğim dosya acılmadı hata verdi...

Çok çok saol dostum gercekten bunun zamanı gecti ßen bi güzellik yapim uğraştıgın icin tşk ederim diğer arkadaslarada...

İndirdiğim dosya acılmadı hata verdi...

Çok çok saol dostum gercekten bunun zamanı gecti ßen bi güzellik yapim uğraştıgın icin tşk ederim diğer arkadaslarada...

linki yenilemiştim eskiyi mi yükledin sen yeniyi yükle yanlış link verdim sana.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...