Jump to content

Satılık Asus M3n78-vm ## Amd Athlon 2 X2 250

AzMiCaN

Recommended Posts

Bilgisayarımı yenilemem sebebiyle anakartımı ve işlemcimi satıorum.

Anartım 4-5 ay kullandım 0 gibidir. İşlemci ise Garantiden gelen 0 işlemci.

Anakartın 1.5 sene işlemcinin 2.5 sene garantisi mevcuttur..Aydın Nazilliden Satıyorum KArgo Alıcıya Aittir..

Fiyat Olarak 200tL istiyorum Pazarlık yok Takas Yok

İletişim ==> Msn: [email protected] ½½ Tel : 0 506 831 15 82

Asus M3N78-VM Ayrıntılı Teknik bilgi için

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=ovqEgLFRjnSClhSV[/CODE]

3145.jpg

3151.jpg

3160.jpg

[b]AMD Athlon II X2 250 Dual Core 3.0GHz 65W

Üretici : AMD

İşlemci Tipi : Masaüstü

Ürün Adı : AMD Athlon II™ X2

Ürün Modeli : ADX250OCGQBOX

Soket Tipi : Socket AM3 938Pin

Teknik Özellikler :

Revision : C2

Çekirdek Hızı (Core Clock) : 3.0 GHz

L1 Cache Size (KB) 128

L1 Cache Count -

L2 Cache Size (KB) 128

L2 Cache Count -

L3 Cache Size (KB) 1000

64 Bit Desteği : Evet

Hyper-Transport Desteği : Evet 4000MHz

Virtualization Technology Desteği : Evet

Thermal Güç : 65W

Voltaj : 0.85-1.425V

Çekirdek Sıcaklığı Maksimum © : 74

CMOS : 45nm SOI

3219.jpg

3225.jpg

3227.jpg

Alcagınız yere gore deyisebilr Fiyat haklısınız Alcagınız urun sıfır olabilir yine haklısnız ama hatırlatmak istediyim birsey var işlemcim sıfır anakartım 4 aylık 0 dan bi farkı yok fiyatın cok omadıgını dusunuyorm.

Yorumlarınız icin tşkler :) varmi niyeti olan :)(

hocam öncelikle hayırlı satışlar,aydın didimde oturuyorum,eğer ikisine daha uygun bir fiyat verebilisen çok uzatmadan hemen satın alabilirim. Şunuda ekleyeyim,eminim alırken çok yüksek meblağlar verdiniz ve doğal olarak azda olsa verdiğiniz paranın karşılığını almak istiyorsunuz lakin modeller hergün yenileniyor bu yüzden fiyatınız ikinci ele göre pahallı.sizi çok iyi anlıyorum ama dediğim gibi fiyatta makul bir yapın hemen alayım...

hocam öncelikle hayırlı satışlar,aydın didimde oturuyorum,eğer ikisine daha uygun bir fiyat verebilisen çok uzatmadan hemen satın alabilirim. Şunuda ekleyeyim,eminim alırken çok yüksek meblağlar verdiniz ve doğal olarak azda olsa verdiğiniz paranın karşılığını almak istiyorsunuz lakin modeller hergün yenileniyor bu yüzden fiyatınız ikinci ele göre pahallı.sizi çok iyi anlıyorum ama dediğim gibi fiyatta makul bir yapın hemen alayım...

Tmm indirim yapalım da NEkadarlık bi indirim benim fiyatım 0 alacak oldugunuz urunden 75-100 tl asagıda zaten keza işlemcim sıfır anakartımda 4 ay kullanıldı ustunde toz yok desem yalan solemiş olmam herhalde.. daha ne kadar indirim yapılabilrki 10 tl daha indirim olsun 190 diyelim .. .. sana ozel varıpla 150 e vericek durumum yok arkadaslar ...

arkadaşım ah beah keşke daha önce görseydim konunu...

bende nazillide üni okuyorumda bilgisayar geçenlerde elektrik kesintisi sonrası biraz duman oldu anakartı işlemciyi değiştirdim.. seninkilerde iyimiş hani... nasip..

hayırlı satışlar olsun...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...