Jump to content

Facebook Videoları

umitdawala

Recommended Posts

Güzellllllll

Aslında nasıl yaptığı önemli değil yapmayı düşünmüş olması yani bi fikrin varsa yapması kolay nasıl yaptığına gelince filmler de ki ilginç sahneler nasıl kısım kısım çekilip birleştirilince sanki bir bütünmüş gibi görünüyorsa bu da öyle yapılmış

Dikkat çekecek bir hayali düşünüp gerçekleştirmiş yaratıcı bi çalışma öyle değil mi

Saygılar

Ben şunu sormak istiyorum : feysbook veya facebook video su deniliyor ama bu videolar video paylaşım sitelerinden alınmıyormu?(cevap evet) ama neden facebook video su deniliyor? :S

Hayır video sitelerınden almıyorum.Videoları ,yani facebook da en begenilenleri en güzellerini facebook dan direk çekiyorum.Videoların hepsi tamamen facebokk dan alınıyor yani.O yüzden de adını videofeysbuk.com koydum :)

Tşkler yorumlarınız için

Güzel düşüünlmüş güzel olmuş elllerinize sağlık..Destek olmak bizden:)

Sağol kardeşim.Destek için videoların altında bulunan paylaş butonunu kullanarak facebook profilinzde videoları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Bu şekildede küçükte olsa destek olmuş olacaksınız.

Please register to see this content.

Emeğine sağlık güzel bir site, bu adam nasıl yapıyor bunu yaa :wacko:

Teşekkür ederim .Umarım emeğime değecek bi ziyaretci sayısına ulaşirim.Reklamsiz bi site bide...Ziyaretlerinizi bekliyorum

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...