Jump to content

Ttnet Tivibudan Pc Ye Kayıt

Recommended Posts

Arkadaşlar ttnet in sunduğu televizyon hizmeti baya başarılı yüksek çözünürlükte görüntüler alabiliyorum ve bu programda izlediğiğim filmleri dizileri pc ye nasıl kaydedebilirim national geographic belgesellerinide çekip buraya upload etmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşlar bide önerdiğiniz programlar hakkında bilgi vererek örneğin bir dizide reklam girdiği zaman bu reklamı atlayarak diziye veya filme nasıl devam edbilirim bu konu hakkındada beni aydınlatırsanız sevinirim

arkadaşlar bide önerdiğiniz programlar hakkında bilgi vererek örneğin bir dizide reklam girdiği zaman bu reklamı atlayarak diziye veya filme nasıl devam edbilirim bu konu hakkındada beni aydınlatırsanız sevinirim

bu dediğin otomatik olmaz ne zaman reklam gireceğini bilemezsin ama reklam girince kendin durdurup devam ettirebilirsin.

bu dediğin otomatik olmaz ne zaman reklam gireceğini bilemezsin ama reklam girince kendin durdurup devam ettirebilirsin.

yani programlarda bu özelliğin olup olmadığını nasıl kullanıldığını öğrenmek istedim teşekkürler önerilerinizi bekliyorum...

• 7 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...