Jump to content

Pc De Hic Bir Program Acılmıyor

yusufgoral

Recommended Posts

pc acıldıktran belirli bir müddet sonra üzerine tıklama yapılan hicbir uygulamayı calıstırmıyor konfigürasyon bayagı yuksek sayılır.ctrl+delete uygulamsı acıldıgında calışan uygulamalar listesinde hic bişe yok bomboş yani hic bir kayıt hic bir sayısal veri yok bu pencereden oturum kapat dediğimde tekrar acılıyor.nod 32 kurulu virüs yok.anlamadım gitti

neden olabilir acaba

güvenli kipte acmaya calıştım acılısta hdd den başlat floopy den başlat cd romdan başlat secenegi cıktı bende hdd dedim normal acıldı güvenli kipte acılmadı.farz edelim ayn ısorun oldu

ne yapmamız lazım bence ramı tüketen bişe var

daha önce tamamen kilitleniyodu yani moude klavye hic bişey calışmıyodu aynı konfigürasyona sahip başka bir makinenin hdd sini taktım bu sefer böle bir sorun vermeye başladı.combofixle taradım daha önce cözüm saglamamıstı..pc kongigürasyon güclü olmasına ragmen power gücssüz 230 w ondan süpheleniyorum

cok ugraştım hdd deişmeden önce bios pilini cıkarıp takmıştım.yani şöle diyim pc acaip hızlı calışıyor calıştıgı zaman.anormal bir hız yani ama belli bir müddet sonra işte anlattıgım sorunu veriyor.ya işlemci fanı yeteri derecede sogutma yapmıyor veya frekans ayarları dengesiz bana bu aşamadan sonra asus m2n68 modeldeki bi anakartın ilemc ihız frekanslarını ayarlamak konusunda yardım gerekiyor düşürebilirsem belki daha stabil calişabilir

b ukonuda yetkin arkadaşların yardımlarını bekliyorum

bios u resimdeki gibi ayarladım su ana kadar problem yok voltage 1.600 yaptım sayısal deildi başka bişeydi..umarım düzelmiştir.yardımlarınız icin sagolun

bişe anlamış deilim.pc de calışan bi uygulama yok.fakat cpu kullanımı yüzde 4-24 arası gidip geliyor.2gb 1333mhz ram var .baslat tıkladıgım vakit programlar sekmesinde acılan programlar listesi secilemiyor.ayrıca masaüstü kısayol ikonlarına tıkladıgım vakit kum saati cıkıyo biraz sonra oda yok oluyo.fakat kısayol uygulamaları calışmıyor.bitek explorer calışıyor.

bu sıkıntıyı kac günden beri cözebilmiş eilim.ram hdd power deiştik.işlemci bide anakart kaldı onlarıda değiştirme şansım biraz zayıf.

ctrl -alt -delete uygulamasında calışanlar listesi bi anlık görünüyo ondan sonra kayboluyor.

yardımlarınızı bekliyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...