Jump to content

Okuldaki Internetin Komik Sorunu :)

hardwell

Recommended Posts

arkadaşlar bizim hizmetliler okuldaki internet kablolarının ve elektrik kablolarının geçtiği yuvaların kapağını tutturmak için çivi kullanmışlar. :) tabi internet kabloları hasarlı şimdi. asıl komik tarafı internet explorere nee yazarsan yaz sayfa görüntülenemiyor. ama msn çalışlıyor. ultrasorfu çalıştırınca internete de girebiliyorsun :D

bence çivi şuçlu sizce kim suçlu :D

Süpermiş. Binlerce dolarlık firewall alacağımıza 8lik çivi alsak olur yani?

:) bu yeni bi is alanı hemen atılmam lazım civinin çakılış sekilleri nasıl olmalı acaba keser çekiç fark edermi acaba gelecegi parlak bir iş adminim bakıs açınızı çok beeendim acaip espirili bi insansınız ..

valla yarın idareye bu işin binlerce dolarlık progrmlarla yapıldığını bildiriyim. kızmasınlar adama. :) bu elamanın hemen kendisine bilişim sektöründe yer bulacağını düşünüyorum. hatta kendi programlarını da yazar bu adam. çivi ile cd yazma :D

ie la internete bağlanamamanın sebebi ultrasurf.bir ara biz de ultrasurfu kullandık okulda, aynen anlattığın gibi oldu.Firefoxta çok sorun olmuyor ama ie ultrasurfu kapattıktan sonra ya sık sık düşüyor ya da hiç bağlanmıyor.çivinin günahı olsa nasıl bağlanacak msn.Günahını alma garibanların :) Ulrasurf kullanmak sakat bence.evde de bağlantıyı yavaşlatıyor.

valla gittim, gördüm, güldüm :) voltaj yok çakma açısıyla ilgili galiba içimizde trigonometri sinüs tales gibi açı işlerinden anlayan matematikciler vardır onlar sölesin

Yazdıgınız şey network un kurallarına aykırı başka birşey yuzunden giremiyorsunuzdur. Kesinlikle yanlışınız var eger ip paketleri gitmiyorsa gitmiyordur bunun msn ile ultrasurf ile alakası yokdur.

Sağol dostum

Teknik önemli diyosun yani :D

Ülkemizdeki okul hizmetlilerinin bilimsel alanlardaki teknik kapasiteleri uluslar arası düzeyde tabi

çivi ile firewall diye bilimsel makale yayımlasa bilimde çığır açardı herhalde :D

Desene adam kendini bilime adamış deneyden başını kaldıramıyo :D

Neyse ilerde ölünce kıymeti anlaşılır adını bi parka cadde ye falan verirler en azından :D

Yada bi yazılımcı bu deneyler ışığında hizmetliextraçivifirewallV1.0 diye programı yazar :D

Hatta bi hacker de çiviçiviyisökerv1.0 diye crack yaparsa hiç şaşırmam :D

Cem Yılmazın dediği gibi hayal dünyammı geniş yoksa iyi mi geyik çıktı bilemem

o durum daha önce bir okulda karsıma cıktı. ağ yapılandırmasından kaynaklı bir sorun. tam tersini de gördüm mesela internete rahatça girip msn i acamayan ama başka bir agdan baglanınca acan pc ler.

Okullar bu konuda muthiş. düz dururken calışmayan kasayı yan yatırınca calışıyor içini acıp bakıyorsun kısa devre yapacak bir yerlere degecek hiçbirsey yok vs.vs. vs.

komik bir durum ama çivinin bir kabahati yok :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...