Jump to content

Sony Dsc-w180 Foto Makinesinde Hafıza Kartı Tanım

olddesmo

Recommended Posts

arkadaşlar başka hafıza kartı takıyorum makinada calışıyor fakat bende kini takıyorum calışmıyor ama pc de biçimlendiriyorum dosya yüklüyorum saglam makinede formatla diyorum işlem yapımıyor sony memory stick pro dou 4 gb hafıza kartı acil yardım ederseniz sevinirim

Yazdıklarınızdan Hiç Birşey Anlaşılmıyor.Daha Açık Yazarsanız Yardımcı Olmaya çalışırız.

Makine Derken Neyi Kastediyorsunuz ?Makine Yazmışsınız Ama Kastınız Bilgisayar mı Yoksa Fotoğraf Makinesi mi Açık Değil. Fotoğraf Makinesinin Karta Format Atma Özelliği mi Var ?

Yazdıklarınızdan Hiç Birşey Anlaşılmıyor.Daha Açık Yazarsanız Yardımcı Olmaya çalışırız.

Makine Derken Neyi Kastediyorsunuz ?Makine Yazmışsınız Ama Kastınız Bilgisayar mı Yoksa Fotoğraf Makinesi mi Açık Değil. Fotoğraf Makinesinin Karta Format Atma Özelliği mi Var ?

Bütün fotoğraf makinelerinin içindeki karta format atma özelliği var

içindeki resimleri tek tek olarak silebildiği gibi hapsini silebime özelliğide var

Bütün fotoğraf makinelerinin içindeki karta format atma özelliği var

içindeki resimleri tek tek olarak silebildiği gibi hapsini silebime özelliğide var

Öyle Birşey Yok Demedim. Sadece Konuyu Anlamak için Sormuştum.

arkadaşlar dijital fotograf makinası hafıza kartına pc format attım kameraya taktım ve görmedi kamerada formatı denedim işlem yapmıyor 4 gb idi bir tane aynı makinanın hafıza kartını taktım aynı hafıza kartı o calıştı dosya sistemi fat 32 o türdede format attım genede olmadı cok acil arkadaşlar ililendiginiz için teşekür ederim. arkadaşlar yrdımmmmm

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...