Jump to content

Facebook'u Açabilen Varmı? 01.03.2010

drcslm

Recommended Posts

sabah 5 ten bu yana facebook'u açamıyorum şu anda Türkiyedeki çoğu kullanıcı aynı hata ile karşı karşıya. söylentiye göre sadece Türkiye açamıyormuş. dns ayarlarım 208.67..... ztunnel veya diğerlerinden giriş yapmayı denedim ama onlarda açmadı açabilen arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim.

BEnim ki açık Profile Anasayfaya her yere giriş yapabiliyorum.

dns ayarların ne? millet açamıyor sen açabiliyorsun :D bu arada senin açabilme nedenin şifre sorgusu otomatik geçiyorsa yani şifreyi hatırla dediysen ondandır. istersen bi çıkış yap tekrar girmeyi dene :D

open dns kullan

208.67.222.222

208.67.220.220

şuan rahat giriyorum.

bu yöntemlede arada girilmiyor..

Ben size en iyi yöntemi söleyim :)

Please register to see this content.

tıklayın bakalım , ne olacak :D

idare edin şimdilik , hadi hayırlı işler :D

dns ayarların ne? millet açamıyor sen açabiliyorsun :D bu arada senin açabilme nedenin şifre sorgusu otomatik geçiyorsa yani şifreyi hatırla dediysen ondandır. istersen bi çıkış yap tekrar girmeyi dene :D

Dns ayarları boş hiçbişey yazmadım çünkü DNS kodlarını girdiğim zaman internete bağlanamıyorum sebebi ise Resmi Kurum Bağlantısı olduğundan dolayı.Çıkış yaptım ve tekrardan girdim hiçbir problem yok Saygılarımla

7 saatlik bakimda gece 5 gibi gitti :D hayır o değil tarlayı üst üste ekiyordum fazlaya kaçmış onu temizliyordum olan tarlaya oldu şimdi baştan onunla uğraş :(

Kardeş mümkünse Güncel Kodu verebilir misin ? ÖM veya buradan yazabilir misin Teşekkürler.

open dns kullan

208.67.222.222

208.67.220.220

şuan rahat giriyorum.

bu yöntemlede arada girilmiyor..

Ben size en iyi yöntemi söleyim :)

Please register to see this content.

tıklayın bakalım , ne olacak :D

idare edin şimdilik , hadi hayırlı işler :D

yöntem işe yaradı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...