Jump to content

Tivibuda Tv İzlenirken Geri Ve İleri Almak..

temmuz

Recommended Posts

Kirala İzle, Seç İzle, Tekrar İzle tamam.. Bunların anlaşılmasında sorun yok ve zaten herbiri için ayrı servis ve düğmeler mevcut. Fakat tivibu reklam ve tanıtımlarında yapılabildiği ileri sürülen bu 'durdur-izle, canlı yayını geri al, ileri al' işlemleri nasıl yapılıyor? 'Durdur-İzle' servisi gibi özel bir servistemi var yoksa bu tivibuda? Ben ne böyle bir servise nede bunların gerçekleştirmelerini sağlayacak özel düğmelere rastlayamadım ama olduğuda söyleniyor. Acaba benim gözümdenmi kaçtı? Benim tivibuda televizyon izlenirken ister canlı yayın ister paket program olsun sadece yapabildiğim durdurmak ve daha sonra kaldığı yerden devam ettirmek.. Bunlarıda normal video ve müzik çalarlarda olduğu gibi pause ve play düğmelerini tıklayarak yapıyorum. Pekala televiyon izlemelerinde geri ve ileri sarmak nasıl oluyor (Geriye tıkladığımızda bir önceki sırada bulunan tv kanalına, ileriye tıkladığımızdada bir sonraki sırada olan tv kanalına geçiliyor)?

tam ekran yap mouseyi aşağıya indir oradaki tuşlardan birisi ya>> yada >| olması lazım

..Pekala televiyon izlemelerinde geri ve ileri sarmak nasıl oluyor (Geriye tıkladığımızda bir önceki sırada bulunan tv kanalına, ileriye tıkladığımızdada bir sonraki sırada olan tv kanalına geçiliyor)?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...