Jump to content

Hotfile Alternatifi Freakshare

EnterSandman

Recommended Posts

freaksharelogo.png

freakshare728x90_3.jpg

Sizlere Hotfile'a alternatif olabilecek bir upload sitesi tanıtacağım..

http://freakshare.net/?ref=279701

Sistem Hotfile ile neredeyse aynı yanlız freakshare'de ödemeler Euro ile yapılıyor ve indirme başına ödenen ücret Hotfile'dan daha fazla..

Ve en önemli özelliklerinden biri de hiçbir ülke sınırlaması yok. Tüm ülkelerden yapılan download lar bir sayılıyor..

Henüz yeni olduğu için remote upload tam oturmamış sanırım. kendi ftp sunucumdaki dosyaları remote upload yapabiliyorum fakat rapidshare'deki dosyaları remote yapamadım.. (netload ve hotfile'ı denemedim deneyen görüş bildirirse sevinirim)

Ayrıca remote upload'da hiçbir sınırlama yoktur..

Hotfile'da olduğu gibi Rank sistemi var ve dosyalar boyutlarına göre ayrı puanlar kazandırıyor.

ke9542.png

listeye göre 100 mb'lık dosyalardan her 1000 download başına 20? kazanabilirsiniz., (en kötü ihtimalle 4? kazanırsınız)

ayrıca sizin linkinizden birisi premium üyelik alırsa 2? kazanıyorsunuz..

her kullanıcı için 500 gb dosya yükleme sınırı koymuşlar. indirilmeyen dosyalar 90 gün sonra sistemden silinir..

Kayıt olduktan sonra her üye Lite rütbesiyle başlar. Aynı Hotfile'da olduğu gibi download edilme oranına göre rütbeniz artabilir veya düşebilir..

ayrıca biriken puanlarla premium üyelik alabilirsiniz.. sistemin henüz ftp desteği yok fakat araçlar kısmından download/upload programını bilgisayarınıza kurarak upload yapabilirsiniz
FreakShare.net - Easy One-Click File Hosting

güvenliğiniz için rapidshare'de olduğu gibi güvenlik kilidi geliştirmişler veririm.. sitede yazılana göre 20? olduğunda paypal'dan ödeme talep edebilirsiniz.. ödemeler 1 iş günü içerisinde hesabınıza yatıyormuş..

lock_close.jpg

kilidi aktif ettiğinizde mailinize bir kod gelecek. bu kodu bilmeden kimse şifrenizi değiştiremez, dosyalarınızı silemez ve ödeme talep edemez..

yakında ekran görüntüsü ekleyeceğim

referansımla üye olursanız sevinirim
http://freakshare.net/?ref=279701

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...