Jump to content

öğrenciye Yapılan Haksızlık..ne Yapabilirim ?

osman_2626

Recommended Posts

osman, derslerine bir tek öğretmen girse ders anlatmıyor lafına inanacağım.ancaaaak derslerine 10-11 tane öğretmen giriyor, bunlardan 2-3 üçü ders anlatmasın geriye kalanı anlatır.

osman bu işte bir bit yeniği var gibi geldi.

• Replies 127
  • Created
  • Last Reply

hehe bizim müdür yardımcımız 9. günde başlar niye gelmedin, bak seni döğerim demeye(rapor dahildir bu 9 güne)

ama arkadaşım sen de gerçekten abartmışsın, o 20 gün devamsızlık hak değil ailevi yada benzeri sağlıkla ilgilisiz sebeplerden oluşan zaruri haller içindir, gezip maç yapmak için dğeil

Bende şuan lise 3. sınıftayım ve devamsızlıgım 9 gün. Neden mi.? Keyfi.

Daha bu sene sabahçı oldum ve çok zorluk çektim ilk dönem 9 gün devamsızlıkla yavaşça alıştım. Kolay kolay kimse okul hayatını devamsızlık yapmadan geçiremez.

Ama yaparken sınırlarını bilmen gerek. Bazıları vardır okulu aşireti gibi yönetir bu dogru ama 20 gün devamsızlık keyfi degildir o yüzden tam sınıra getirmen sizin hatanız.

Ama yinede rapor oldugu halde sizi yok yazan müdür yardımcısıda hatalı. Bizim bir Ergün hoca var herkez ona baba adam derdi bende nie derler falan merak ederdim. Daha bu sene yeni anlıyorum ki o hoca sert görünsede bagırsada ögrencinin yanında. Çogu kez duydum makamında olmasada dışarıda arkadaşlarımı dinledigini ve hatası varsa sonuna kadar düzelttigi gördüm.

Demek istefigim öyle bir hocanız varsa ve gerçekten bahaneniz varsa 19 gün çok rahat '0' gün olabilir. Ama ne olursa olsun böyle devamsızlık hakkımdır diyerek karşı çıkarsanız kaybeden siz olursunuz. Çünkü o adam oturdugu yerdende maaşını alır.

Bence velinizle okul dışında sakin ve haksız oldugunuzu bilerek görüşün.

Ergün hocama saygılar.:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...