Jump to content

Tv Kartı Ile Güvenlik Kamerası Yapma (yardım)

cengoverdi

Recommended Posts

arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyeceğim benim bir tane kameram war küçük video kameralardan kameramın tv kartımın av çıkışına bağladım görüntüyü alıyorum bir problemim yok yalnız ben devamlı kayıt yapmak istiyorum dükkanımda kimler ne yapıyor ben yok ken vs bilmek istiyorum bu sistemi kurmak için p3 sistem bile topladım devamlı açık kalacak sistem diski dışında 40 gb hard diskim war bu hard diskim yetermi 1 ay boyunca kayıt yapmak için ve nasıl bir program gerekiyor sürekli kayıt yapabilmem için yardımlarınızı bekliyorum

şimdiden teşekkürler...

unuttum kullanım şeklini ama biraz karıştırırsanız yazılımı çözerseniz kayıt için net ifadeler yanlış olur kolay gelsin

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum dediğin program güzel yanlış pc açılışında kayıt yapması gerekiyor program da öle bir ayar bulunmuyor

İşyerinizdeki , Evinizdeki kameranızı veya web kameranızı artık bir izleme merkezi haline getirebilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken kameranızı bilgisayarınıza bağlamak olacaktır.

Programın genel özellikleri şunlardır :

- İstenilen saatler arasında kayıt yapabilme.

- Kaydı Divx Formatında yapabilme (400 GB lik bir hdd ye yaklaşık 6 aylık kayıt saklayabilme)

- Windows açılışında otomatik çalışma

- Disk dolduğu anda otomatik olarak diğer diske kayıt yapabilme.

- Program açılışında yeni takılan diskleri tanıyabilme.

- Türkçe arayüz ve kullanım kolaylığı.

- Görüntü kayıt kalitesi yüksektir. (istenirse görüntü boyutları ayarlanabilir.)

www.ertemsoft.net/evcdemo.exe[/CODE]

istediğiniz özelliklerde bir sistemi 2005 senesinde yanlisim olmasin ama Gotcha adli program ile yapmistim hatta yaptigim sistem fotoselli bir işik vasitasi ile hareket sensörüne baglamis boylelikle sadece hareket halinde iken yanan ışık sonrasi kayda geçip hareket bittikten 10 saniye sonrasina kadarki zamani da kaydetmiştim. bence Gotcha işini ziyadesiyle görecektir.

unuttuk artık altarnatif programlar vardır belki tüm dvb programları denemeniz gerekebilir gogle arama yapınız

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&client=firefox-a&hs=jsR&rls=org.mozilla%3Atr%3Aofficial&q=DVR+download&btnG=Ara&meta=&aq=f&oq=[/CODE]

örnek bir arama şeklinin sonucunu deneyin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...