Jump to content

Ttnet Ücretsiz Hız Yükseltme

cdmesut

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar..

denin ttnetten birisi aradı dediki 4 yıllık müşterimisisniz. 1 mb hızım var .onun için ilk 4 ay 8 mb internetinizi yapalım dedi..ayda 14 milyon ödeyin dedi sonraki ayda eskisi gibi 45 milyon ödersiniz dedi.üstüne üstlük antivirüs programı felan da veriyoz dedi. ben de bu işte bir bit yeniği var diye ilgilenmiyorum dedim o da dedi ki beyfendi ücretsiz veriyoz.. ben de olmaz dedim yüüzme kapattı :D

şimdi sizi de aradılar mı böyle siz ne cevap verdiniz. ve bu konuda ne düşünüyorsunuz.

hemde bal gibi kaçar senin kullandığın 1 mb hız 120 ile indiriri alacağın tarife ise 700-800 indirir ama 15 gb ı geçince hızın 60-70 lere düşer ondan sonra ücretsizi görürsün zaten hız geçişi üçretsiz bi iş indirim ise hikaye sözleşmen bittiği için tekrar bi iki yıllık sözleşme onaylatıp öyle veriyorlar ve kapatmak istediğinde indirim ücretini geri istiyorlar

Kabul etmediğin iyi olmuş.Beni aradılar 4mb den 8 e geçirelim aylık yine aynı 30 tl dediler 4 aydır 60 tl ödüyorum vede eskisinden daha az internete girer oldum denemek için geçen ay neredeyse hiç girmedim 61 tl geldi.Telekomu aradım ağzıma ne geldi saydım sahtekarsınız insanları kandırıyorsunuz dedim.ya kapattıracağım yada sınırsıza geçeceğim.

Beni de aramışlardı 2-3 ay önce aynı şekilde işte beyefendi ödemeleriniz düzgün sizin şu anki hınızı 1mB Sınırsız.Bunu 8 Mb Yapalım dediler.Bende kota Koyuyorsunuz kardeşim 15 Gb Sonra 512 KB Düşürüyorsunuz Ne Anladım bu işten dediğimde ise.Beyfendi 15 Gb Zor Dolar Zaten Dedi.Bende 15 Gb 3 Günde Dolduruyorum Senmi İyi Bilceksin Ben mi Dedim?Pardon Deyip Kapattı.Söyleyeceğim O ki Sende İyi Yapmışsın Kardeşim.

vergi levhası olan müşterilere yönelik bir uygulama diye biliyorum fakat arayan ve gelenin söylemediği şey internet o fiyat oluyor ama limitli de oluyor limitsiz kullanım istersen fiyatların değişeceğini söylüyorlar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...