Jump to content

Windows 7 Görev Çubuğuna Program Ekleyemiyorum

Konohali

Recommended Posts

Please register to see this content.

Vista Shortcut Overlay Remover(Vista'nın Oklarını Kırın) [FxVisor32.msi]

Windows Vista'yı en iyi hale getirmek için küçük yazılımlar çıkmaya devam ediyor. Vista'nın kısayollarındaki ok işaretinden sıkılanlar varsa bu yazılımı kaçırmasın.

Daha önce Windows XP'den hatırlayacağımız bu işlem, aslında Kayıt Defteri'nden (Regedit) de yapılabiliyor ama kaçımız uğraşırız ki… Bu ihtiyacı giderecek olan minik bir yazılım, istediğimiz sonucu almamıza olanak sağlıyor. Vista Shortcut Overlay Remover adlı program, Windows Vista için görev başında. Aşağıda gördüğünüz gibi ok işaretini isterseniz küçültebiliyorsunuz isterseniz yok edebiliyorsunuz...

allah razı olsun tolgahan sonunda oldu çok saol sen olmasan format atcaktım da programlar hep sol da duruyor sağa kaydıramıyorum neden acab görev çubuğu kilitli değil

sagdaki programlar calisan (otomatik baslayan) yani pc acilirken otomatikmen baslayan programlardir... Ayrica donanima ait bazi parcalarin Iconlaridir.. oraya koyabilmen icinde bu yetkiyi vermen lazim yani PC acilirken baslat demen lazim....

ama oraya ne kadar cok program yüklersen PC nin acilmasida ona göre yavaslayacaktir... Cünkü PC acilinca ilk olarak o programlari yüklemeye calisir.....

Ama soldaki programlari kendi aralarinda sürükle birak yaparak yerdegistirebilirsin.. istedigin gibi siralayabilirsin..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...