Jump to content

Bir Genç Kizin Son Ani

dilosh_58

Recommended Posts

"BiR GeNç kIzIn sOn AnI"

Şehir içi dolmuşların birinde 20 yaşlarında ince elbiseler giyinmiş genç bir kız utanma duygusunu parçalar bir şekilde açılıp saçılmış fitne sergiliyordu.

Arkasında saçı sakalı ağarmış ihtiyar genç kızın halinden dolayı arkasında utançla oturuyordu. Kızın kulağına eğilerek edeple şöyle fısıldadı: Ey kızım sana yakışan örtünmektir. Tesettür, insan kurtlarının iştahını kabartan bu şeffaf elbiseden daha faziletlidir. Hem bu hayâyı parçalar fitneye sürükler.

Genç kız şöyle dedi: sana ne kabrime benimle beraber mi gireceksin, cennete ve cehenneme koymak senin elinde mi? Kız ahmaklaşmış adamın üzerine gitmeye başlamıştı. Sonra cüreti ve utanmaz tavırlarını artırdı adamla alay ediyor şöyle diyordu: Al işte cep telefonum ALLAHı arada bana cehennemde hangi odayı ayıracağını söyle. Kız çirkin bir kahkaha attı. Adam çekindi ALLAHa sığındı ALLAH bana yeter o ne güzel vekildir dedi ve sustu.

Bu cahil kıza nasihat edeceğine pişman oldu. Sessiz geçen 10 dakikadan sonra şoför durağa gelmiş herkes inmeye başlamıştı herkes genç kızında inmesini bekledi. O arabanın kapısının yakınında oturuyordu ve uyuyup kalmıştı. Adama onu uyandırmasını söylediler. Adam çekinerek onu hafifçe sarstı ve oda yere seriliverdi. Ruhunu yaradanına teslim etmişti. Yolcular gördükleri duruma hayret ederek titrediler ve biz ALLAHtan geldik ona dönücüleriz diyerek istirca ettiler.

Genç kız yaratıcısıyla alay etmişti. İşte cep telefonum demişti, ALLAHı ara bana cehennemde hangi odayı ayırıcağını söyle diyordu. Rabbine doğru yola çıkmıytı. İşte hayatı rabbiyle dalga geçtiği sırada sonlanmıştı. Bu ibret tablosu şu hadisi hatırlatıyor.

"Şüphesiz kul ucunun nereye nereye varacağını düşünmeden ALLAH 'ı gazaplandıracak bir söz söyler bu sayede cehennemi boylar."

Konuşmadan önce ne söyliceğimizi iyi düşünmek gerekir.

Yaa kim ne isterse giyer giymez. Kimin nereye gideceğini allahtan başka kimse bilemez. AAaaa bu kapa garanti cennetlik aaa bu mini etek giymiş cehennemlik vs. Geri ******lığın son versiyonu bunlar sanırım. He bide yukardaki gerçekse kız hemen geberip cehenneme mi gitmiş? Ben bunları yazdım garanti kafasında ahanda buda cehennemlik diye düşünebilirsiniz (: . He bide her sakallı cübbeliyi dedeniz sanmayın

arkadaşım bu kadar tepkiye gerek yok altı üstü bi hikaye gerçek olup olmadığıda meçhul....

Sana önerim biraz kitap oku ve paragraf soruları çöz en azından okuğunu anlarsın....(kusura bakma sadece bi öneri bu!)

burda açıklık yada kapalılık değil "ALLAHı ara bana cehennemde hangi odayı ayırıcağını söyle diyordu. Rabbine doğru yola çıkmıytı. İşte hayatı rabbiyle dalga geçtiği sırada sonlanmıştı. "diyerek Allah ile dalga geçmesinin ne kadar yanlış olduğunu vurgulamak istemiş,hikaye.Allah'a dil uzatmak dalga geçmek hiç bi müminin yapacağı iş değildir.

Arkadaşlar dini ve yüce rabbimizi forumlara alet ettiniz ya bravo size.Sizin dediğinize göre amerikanın %75'i şuan ölmüştü(sokakta şort vs giydiğinden) Nedense en fazla yaşayan kesim de amerika'da.Yaşamak yada ölmek kul ile Allah arasındadır.Buna ne yaşlı bir insan karışabilir,ne de bu konuyu paylaşan siz.Arkadaşlar din ayrı şey bilim irfan ayrı şeyler.Siz tutup insanların en kutsal varlığını,maneviyatının temelini oluşturan dini böyle basit şeylere alet edip saçma sapan hikayelerle ruh dünyasına korku salarsanız en büyük kötülüğü yapmış,en büyük günahı işlemiş olursunuz.Siz eğerki başkalarının düşüncesine saygı göstermezseniz başkaları da size saygı göstermez.Başı açıklık arsızlık namusluk değildir.Başı açmakla bedeni açmak arasında büyük farklar vardır.Gidip uç örnekleri bulup sonra başı açık insanlarımızı hayasız konumuna düşüren sizler gelişmemişliğin kapısında yatan nedenlersiniz.

Yarabbim sen halkımızı akil düşüncelerle hediyelendir,dogmatik fikirlere boğulmuş gençlerimizin gözlerini aç,ilim ve bilimle şenlendir hepimizi,saçma yobazlıklarlara gark etme,en iyi kapanmanın şekli değil ahlaki olduğunu öğret.Ve bu tip masallara inanan temiz kalpli gençlerimizi ağlarına düşürmeye çalışan balıkçılara yem etme.

Yeni nesil artık ne isim takıcağımı bilmediğim yeni yeni türeyen burjuva nın çakma aydın takımının

saçmalıkları bunlar tv de vesairede sık sık karşılaştığım şeyler oldu artık ve artık öyle bir seviyeye doğru gidiyorki yakında beyin yıkama derecesine varacak diye düşünüyorum

Ne yapılıyor sizce arabesk bir zaman lar bu toplumu nasıl yıprattı karamsar kendi bedenine isyankar ettiyse şimdi onun bir benzeri farklı sahneler de canlandırılmaya çalışılıyor

Bu örneklere gezinip duran hikayelere baktıkça nekadar uç örnekler yani inanmak münkün değil galiba hedefte olan kesim o arabesk kültürle yetişmiş şimdi orta ve üstü yaşlardaki insanlar diye düşünüyorum

Çağımızda gençlerin bu tür şeylere kapılmayacağını umuyorum bence bunları yaratan kesim toplumu şekillendirecez diye bilmeden kullanılıyor ve aksine toplumu yıpratıyorlar

Hep aynı terane acıların çocuğu acıların toplumu acıların milleti siniz aman önünüze bakın dünyada bi düzen kurduk uyanıp herşeyi mahfetmeyin diyor gibi peki kimmi

Tabiki emperyalist rejimin faşist köpekleri

Ben böyle düşünüyorum arkadaşlar bilmeme fazlamı isyan koktu bu yazı hatamız varsa affola

Saygılar

giyimle cehenneme gidileceği beklenir.RABBİMİZ bize bazı şeyleri haram kıldı.bayanların açılması dar giymsi haram olarak değerlendirir.bunun cennete gidceğini düşünen varsa kendisini pencereden atsın.RABBİMİN emirlerine uygulamayan.nasıl cennete girecek?? bu arada sakkalılarda cennete girecek diye bir şey yoktur.

Yarabbim sen halkımızı akil düşüncelerle hediyelendir,dogmatik fikirlere boğulmuş gençlerimizin gözlerini aç,ilim ve bilimle şenlendir hepimizi,saçma yobazlıklarlara gark etme,en iyi kapanmanın şekli değil ahlaki olduğunu öğret.Ve bu tip masallara inanan temiz kalpli gençlerimizi ağlarına düşürmeye çalışan balıkçılara yem etme.

teşekkür etmedim yanlış anlama.düşüncelerimiz son derece zıt.o balıkçılar ahiret gününde yüzleri nurla kaplanmış vaziyette cenete doğru ilerliyecekler.sizlerin kalbi temiz olduğu için zaten ibadet etmnize RABBİMİN emirlerini yerine getirmenize gerek yok.fakat Peygamber efendimizn ve ailesnin kalbi o kadar karaydıki onadan dolayı ayakları şişinceye kadar ibadet ettiler.ölüm var.

Yaa kim ne isterse giyer giymez. Kimin nereye gideceğini allahtan başka kimse bilemez. AAaaa bu kapa garanti cennetlik aaa bu mini etek giymiş cehennemlik vs. Geri ******lığın son versiyonu bunlar sanırım. He bide yukardaki gerçekse kız hemen geberip cehenneme mi gitmiş? Ben bunları yazdım garanti kafasında ahanda buda cehennemlik diye düşünebilirsiniz (: . He bide her sakallı cübbeliyi dedeniz sanmayın

Aman kardeşim hiç çabalama hiç yorulma bizim forumlarımızın bir çoğu ne yazıkkı irandan gelen huhhuhcu cemaatlerin etkisi altında kalmışlarla dolu.gülenler ismail ağalar nuhcular süleymancılar olduktan sonra orda hoş görü kaybolur.Bırakın ya sizene kim ne giyerse giyer ne yaparsa yapar.Biz kendimizi kurtaralım birde.Cemaatler teknolojiye ayak uyduruyor.O dereceki adam internete sövüyor sayıyor deccal ilan ediyor o yazıyıda internette yayınlıyor Gelde gülme yarıla yarıla :D :D :D

Aman kardeşim hiç çabalama hiç yorulma bizim forumlarımızın bir çoğu ne yazıkkı irandan gelen huhhuhcu cemaatlerin etkisi altında kalmışlarla dolu.gülenler ismail ağalar nuhcular süleymancılar olduktan sonra orda hoş görü kaybolur.Bırakın ya sizene kim ne giyerse giyer ne yaparsa yapar.Biz kendimizi kurtaralım birde.Cemaatler teknolojiye ayak uyduruyor.O dereceki adam internete sövüyor sayıyor deccal ilan ediyor o yazıyıda internette yayınlıyor Gelde gülme yarıla yarıla :D :D :D

o nuhcular değil nurcular.tabi bizler inanlar olarak RABBİMİZİn emirlerini yaymaya çalışıyoruz.zorla birşey yaptığımız da yok. sizi güzelliğe davet ediyoruz.sonucunda ölüm olduğu ve üstünlüğün takva ile olduğu ibadetle oldğunu anlatmaya çalışıyoruz. ahiret gününde sevinenler arasında olmanızı istiyoruz.belki bizimde hatamız çok fakat inancımız iyi yönde.RABBİM İNŞALLAH bizleri ve sizleri doğru yola iletir.

Yeni nesil artık ne isim takıcağımı bilmediğim yeni yeni türeyen burjuva nın çakma aydın takımının

saçmalıkları bunlar tv de vesairede sık sık karşılaştığım şeyler oldu artık ve artık öyle bir seviyeye doğru gidiyorki yakında beyin yıkama derecesine varacak diye düşünüyorum

Ne yapılıyor sizce arabesk bir zaman lar bu toplumu nasıl yıprattı karamsar kendi bedenine isyankar ettiyse şimdi onun bir benzeri farklı sahneler de canlandırılmaya çalışılıyor

Bu örneklere gezinip duran hikayelere baktıkça nekadar uç örnekler yani inanmak münkün değil galiba hedefte olan kesim o arabesk kültürle yetişmiş şimdi orta ve üstü yaşlardaki insanlar diye düşünüyorum

Çağımızda gençlerin bu tür şeylere kapılmayacağını umuyorum bence bunları yaratan kesim toplumu şekillendirecez diye bilmeden kullanılıyor ve aksine toplumu yıpratıyorlar

Hep aynı terane acıların çocuğu acıların toplumu acıların milleti siniz aman önünüze bakın dünyada bi düzen kurduk uyanıp herşeyi mahfetmeyin diyor gibi peki kimmi

Tabiki emperyalist rejimin faşist köpekleri

Ben böyle düşünüyorum arkadaşlar bilmeme fazlamı isyan koktu bu yazı hatamız varsa affola

Saygılar

bir şey dikkatimi çekti acaba değişen sizlermisiniz yoksa bizlermyiz. ecdadınızı unuttunuz galiba.OSMANLI imparatorluğu böylemiydi.

Mühim olan hikaye değil gerçek miş giibi değer verilerek itibar görmesi başka bir bakış açısı arkadaki yaşlı adam madem o kadar nefsine sahip onu neden alakadar ediyor elbisesi böyle saçma hurafeci zihniyet dini malesef mahvediyor aynı zihniyet deprem izmiti gölcüğü vurduğunda onları günahkar ilan etmedimi hakkettiler demedimi yeter artık bu stv kanal 7 ve onun gibi yahudilerin dinimizi bozmak için kurduğu tuzaklar...

Ayrıca başı secdeye varan çok Allahsız var bu ülkede anneannem hacca giderken hac pazarında kazıklandı varmı ötesi şu cennete gider bu cehenneme gider veya butür hikayeler nereye varır bir düşünün bunların kararı size kalmaz bu sizi kafirliğe ******ürür yoldan çıkartır buda yahudilerin işine gelir bırakın bu boş işleri İslam hoşgörü dinidir birbirini ezme kısıtlama daraltma boğazlama dini değil...

Mühim olan hikaye değil gerçek miş giibi değer verilerek itibar görmesi başka bir bakış açısı arkadaki yaşlı adam madem o kadar nefsine sahip onu neden alakadar ediyor elbisesi böyle saçma hurafeci zihniyet dini malesef mahvediyor aynı zihniyet deprem izmiti gölcüğü vurduğunda onları günahkar ilan etmedimi hakkettiler demedimi yeter artık bu stv kanal 7 ve onun gibi yahudilerin dinimizi bozmak için kurduğu tuzaklar...

Ayrıca başı secdeye varan çok Allahsız var bu ülkede anneannem hacca giderken hac pazarında kazıklandı varmı ötesi şu cennete gider bu cehenneme gider veya butür hikayeler nereye varır bir düşünün bunların kararı size kalmaz bu sizi kafirliğe ******ürür yoldan çıkartır buda yahudilerin işine gelir bırakın bu boş işleri İslam hoşgörü dinidir birbirini ezme kısıtlama daraltma boğazlama dini değil...

evet hoş görü dini fakat katı kurlları vardır.onlardan biride diğer kavimler gibi azıtmamalarıdır.yahudi kanalları belli olur.kusura bakma fakat bu kanalların arkasında ergenkon terör örgütü gibi örgütler yok.bu kanallarda namus anlayışını hiçe sayan filmler diziler yok.

kızın cehenneme gittiğini nerden biliyorsunuz. Belki gercekte allah ve kuranı yanlıs sekilde anladık. Simdiye kadar allah ve kuran dogru yorumlanmadıysa, yorumlamadıysan veya bulunduğun çevre doğru değerlendirmediyse...

Simdi buna içinizden gülüyor olabilirsiniz ama unutmayın insanın doğru bildiği birçok sey sadece kendi içinde tutarlıdır...

Allah ın gönderdiği peygamber kuran ı yorumlayamaz tabi bazı kuş beyinliler çıkar kendini bir halt zannedenler kendine göre yorumlar o insanların nefsine güzel geldiği için hemen alkışlanır.Bu şekilde konuşup ta bilmeden peygambere bari hakaret etmeyin.Sevgili peygamberimiz o zaman kuranı sahabelerine gerektiği gibi yorumlamış islamın temel prensiplerini öğretmiş şimdi bazıları çıkıyor yok o kuranda var yok o kuranda yok aslında orada öyle demiyorda şöyle diyor diye yorumlamaya kalkıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...