Jump to content

Tivibu Tv Son Versiyon Win7'de Problemlimi?

temmuz

Recommended Posts

Dün gece yayınlanan yeni versiyon tivibu tv'nin bu versiyonuna gerek vista'lı gerekse win7'li sistemlerimde update yaptım. Vista'larda problem yok ama win7'li sistemimde bu program tam ekran açılmaz oldu; pencere(küçük) ekran üzerindeki tam ekran düğmesine basmak bir işe yaramıyor. Bu durumda ister istemez önceki versiyona döndüm.

Sizdede durum bu şekildemi?

30 Kişi okumuş, 30'da 1 bile cevap veren olmamış. Oysaki verilecek cevap sadece bir kelimelikti; 'Hayır' yada 'Evet' şeklinde.. Bende bu cevaba/cevaplara göre ya yeni denemeler yoluna gidecek yada tam çözüm için yeni versiyonun çıkmasını bekleyecektim.

Sağlık olsun..

Güncel..

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

kardeş ben hiç açamadım açsam söyleyecektim sana üye olayım dedim yazıyorum aynı yere gene geliyo bıraktım bende napim

Sağol.. Sitemim sana ve senin gibilere değildi. Senin iyi niyetin bile yeter.

Eğer yardım istersen ben şahsen sana yardımcı olmak için elimden geleni yaparım. Yeterki yardım istiyorum de sen..

Bu arada bir başka başlık altında yer alan bir mesajda yine tam ekran probleminden bahsediliyor ama o da sistemini belirtmemiş; vistamı, windows7mi belli değil.

update değildi yeni kurulum yapmayı denesen ?

birde üye olma yeri yok nerden üye oluyoruz nasıl izliyoruz ?

benide birisi bu konuda anydınlatsın be ya :)

teşekkurler

Cevap yazacakken teşekkür düğmesine bastım. Olsun, zaten teşekkür edecektim. Yeni kurulum önerini değerlendireceğim değerlendirmesine ama diğerlerine de, yani iki adet Vistalı sistemimede update şeklinde yükleme yaptım ve onlarda problem yok. Yinede sıfır kurulumu deneyeceğim, teşekkürler..

Üye olmayacaksın. Kullanıcı ismi webtv-1 ve şifreyide www-tv olarak yaz ve giriş düğmesine tıkla, hepsi bu.. Eğer açılmazda hata mesajı falan verirsede denemeyi bırakma. Biriki denemeden sonra mutlaka açılacaktır.

Kolay gelsin.

Not: Bir önceki mesajı yazan arkadaşada bunları yapmasını öneriyorum.

Cevap yazacakken teşekkür düğmesine bastım. Olsun, zaten teşekkür edecektim. Yeni kurulum önerini değerlendireceğim değerlendirmesine ama diğerlerine de, yani iki adet Vistalı sistemimede update şeklinde yükleme yaptım ve onlarda problem yok. Yinede sıfır kurulumu deneyeceğim, teşekkürler..

Üye olmayacaksın. Kullanıcı ismi webtv-1 ve şifreyide www-tv olarak yaz ve giriş düğmesine tıkla, hepsi bu.. Eğer açılmazda hata mesajı falan verirsede denemeyi bırakma. Biriki denemeden sonra mutlaka açılacaktır.

Kolay gelsin.

Not: Bir önceki mesajı yazan arkadaşada bunları yapmasını öneriyorum.

1 önceki msj yazan demişsin ama bende sorun yok arkadaşım normal çalışıyor :D

1 önceki msj yazan demişsin ama bende sorun yok arkadaşım normal çalışıyor :D

Pardon.. Erswini kasdetmiştim. Yan tarafta masam ve yemeğim var. Bir oraya bir buraya koşturunca işte böyle oluyor.

Senin mesajını yeni görüyorum ve sorduğum soruya esasta ilk cevap oluyor; teşekkür ederim. Demek güncelleme yaptın, sıfırdan kurulum değil..

Benim yeniden denemem gerekecek.

Ben kurdum çalışıyor.Pc nizde Microsoftun Silverlight'i kurulu olması gerekir.Yoksa çalıştıramazsınız.

Var canım, zaten olmasa bir önceki versiyonda çalışmazdı değilmi.. Ve son versiyonda çalışıyor ama nedense tam ekran olmuyor. Ben onu bu gece gerekirse on defa kurar ve tam ekran çalışır hale getiririm artık. Çünkü bir arkadaşımız win7 ile son versiyonu tam ekran çalıştıdığını belirtti..

teşekkurler izleyebiliyorum xp de sorunsuz

ancak ben 1 mb sınırsız aboneyim üye olamıyorum bu olayı nasıl çözeriz ?

Üyelik şimdi mümkün değil, bu sonraki iş(Denemeler bitipte paralı hale gelince..). Sen şu anda izlediğin şekilde izlemeye devam ederek tadını çıkar.

arkadaşlar dun barcelana macından beri giremiyorum noldu anlamadım giremeyen varmı? durup dururken noldu bu programa

Aynı anda yalnızca bir noktadan yayın izlenebilir,lütfen diğer uygulamayı kapatınız dıyor

daha oncede bu uyarıyı alıyordum ama ıkıncı denememde girebiliyordum şimdi giremiyorum

ben az önce ttnet müşteri hizmetleriyle görüştüm. Şu an Tivibu hizmeti vermediklerini portallarda yayınlanan şifrelerle giriş yapanlar tespit edilip cezai işlem uygulanacağını söylediler. Cezanın ne olduğundan falan bahsetmediler sadece portallarda yayınlanan şifrelerle giriş yapanlar hakkında cezai işlem uygulayacaklarını söylediler

ben az önce ttnet müşteri hizmetleriyle görüştüm. Şu an Tivibu hizmeti vermediklerini portallarda yayınlanan şifrelerle giriş yapanlar tespit edilip cezai işlem uygulanacağını söylediler. Cezanın ne olduğundan falan bahsetmediler sadece portallarda yayınlanan şifrelerle giriş yapanlar hakkında cezai işlem uygulayacaklarını söylediler

Ha biiiip.. çocukmu kandırıyorlarmış. Giripte tivibu programını download yaptığımız site yasak sitemiymiş, ancak parola ve şifre ilemi girilebiliyormuş, oraya açık olarak konulan yayınları izleme şifreleri neyin nesiymiş ve altında hangi uyarıcı not varmış vs.. vs?..

Ttnet bile resmi olarak böyle bir açıklama yapamaz. Sana yapılan açıklama oradaki işgüzar bir görevlinin uydurması olabilir; rahat ol..

Merhaba kardeşim Windows 7 kullanıyorum şimdi güncelledim bende hiçbir sorun yok tam ekran oluyor sorun senin sisteminden kaynaklanıyordur..

aynen bende kullanıyorum. Sorunsuz izliyorum kanalları. TV'den 5-10 saniye geç geliyor ama olsun :)

Ha biiiip.. çocukmu kandırıyorlarmış. Giripte tivibu programını download yaptığımız site yasak sitemiymiş, ancak parola ve şifre ilemi girilebiliyormuş, oraya açık olarak konulan yayınları izleme şifreleri neyin nesiymiş ve altında hangi uyarıcı not varmış vs.. vs?..

Ttnet bile resmi olarak böyle bir açıklama yapamaz. Sana yapılan açıklama oradaki işgüzar bir görevlinin uydurması olabilir; rahat ol..

walla abicim benim bu ttnet e inancım hiç kalmadı. giydirirler mi giydirirler.

arkadaşlar dun barcelana macından beri giremiyorum noldu anlamadım giremeyen varmı? durup dururken noldu bu programa

Aynı anda yalnızca bir noktadan yayın izlenebilir,lütfen diğer uygulamayı kapatınız dıyor

daha oncede bu uyarıyı alıyordum ama ıkıncı denememde girebiliyordum şimdi giremiyorum

aynı olay bendede vardı şimdi üyeliğiniz aktif değildir diyor..Paralı sisteme geçmişler artık sanırım üye ol a tıklayınca kullanıcı adımla giriş yaptıkdan sonra böyle bir sayfa geliyor...

3314.png

aynı olay bendede vardı şimdi üyeliğiniz aktif değildir diyor..Paralı sisteme geçmişler artık sanırım üye ol a tıklayınca kullanıcı adımla giriş yaptıkdan sonra böyle bir sayfa geliyor...

3314.png

Eee.. Sonra?.. Üyelik işlemi devam ediyormu yoksa şu an için olmuyormu?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...