Jump to content

Bilgisayarın Görünümle Uğraşanlar,yardım Lütfen ?

osman_2626

Recommended Posts

Ben öle birşey yapmak istiyorum ki , bilgisayarın açılışı kapanışı masaüstü v.s tamamen değişsin..

Mesela bilgisayar farklı animasyonlu bir şekilde açılsın..Masaüstü animasyonlu olsun , simgeler falan değişik ve animasyonlu..Hatta yapabilirsem(sizin yardımınızla) pencereler bile istediğim şekilde falan açılsın..Ya kısacası windows u değiştirebilirmiyiz ?

DesktopX ile animasyonlu yapabiliyorum simgeleri ama ona da çok hakim değilim..Kısacası desktopX görünüm,animasyon kazandırıyor ama yeterince değil..

Eğer siz arkadaşlar ,biliyorsanız lütfen yardım eder misiniz ?

Bilmiyorsanızda yorum yaparak beni yönlendirebilirmisiniz , ne yapsam ilginç birşey olabilir ?

(biliyorum sizin tema konusunda bilgili olduğunu :))

ya tamam değiştireyimde , animasyonlu ve iyi bir şekilde değiştireyim o yeter..

Xp görünümü yada vista,windows 7 farketmez..Şu pencere açılışları , kapanışları..Pencere şekilleri v.s..

Hepsinden çok sıkıldım..İlginç birşeyler olamsını istiyorum ama işte yok..Piyasada mı yok , ben mi bilmiyorum onu bilemedim :)

Siz ne derseniz bu konu hakkında o işletim sistemini yüklerim..Yanlız linux demeyin , kullanamıyorum..

Değerli dostum bende onun üstünde çalışıyorum eğer becerebilirsem burada tnctr.comda yayınlayacağım ama biraz sabır

windows fx , serial istiyor sanırım..

Tam olarak kullanamıyorum , olmuyor :S

windows 8 çıkacak mış diye haber vardı ,geçen günlerde..Onun videosunda windows 8 de çok güzel şeyler vardı , bilmiyorum izlediniz..

Onun gibi birşey yapsam başka birşey istemem :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...