Jump to content

Ogame

phoenixguard

Recommended Posts

• 5 ay sonra...

ben oynuyom gayet zeka gerektiren br oyun :) başlamayı düşünen arkadaşlar 33. evrene kayıt yaptırırlarsa bizim ittifaka alabiliriz... İttifakımız derecededir. ilk 50 deyiz... biraz reklam kötü değildir değil mi_! :wacko: _AKINCI_ ittifakına başvuruları alabiliriz....

Tavsiye etmiyorum.Oyun kusursuz olduğu için bağımlılık yapıyo

Hiçbir oyun kursursuz değildir belirteyim ogame yi bende oynadım.. bağımlısıda olmuştum.. oyun iyi oyuna lafım yok ama oyun yöneticileri rüşvet alıyorlar.. istediği kişiye ceza verebiliyorlar 3.evrende oyuna başladım iyice öğrendiktek sonra 5. evren acılır acılmaz üye oldum ilk 10'a girdim.. imparatorluk menusu olan bir adama saldırdım diye multi kullanıcı banı yedim actıramadımda.. bana ceza veren yetkiliye içimden gelen bir mail attım bıraktım oyunu.

Hiçbir oyun kursursuz değildir belirteyim ogame yi bende oynadım.. bağımlısıda olmuştum.. oyun iyi oyuna lafım yok ama oyun yöneticileri rüşvet alıyorlar.. istediği kişiye ceza verebiliyorlar 3.evrende oyuna başladım iyice öğrendiktek sonra 5. evren acılır acılmaz üye oldum ilk 10'a girdim.. imparatorluk menusu olan bir adama saldırdım diye multi kullanıcı banı yedim actıramadımda.. bana ceza veren yetkiliye içimden gelen bir mail attım bıraktım oyunu.

Öncelikle oyun kendi içinde kusursuz bence

Ama oyunun etrafında dönen dalavereler farklı onu inkar edemem

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...