Jump to content

Portrait Professional 9

velim32

Recommended Posts

Arkadaşlar uzun süredir Portrait Professional Max 6.3.5 kullanıyorum mükemmel birşey, portre çekimlerini, düzenlemek için photoshop bilmeme rağmen uzun süredir pek ihtiyaç duymuyorum

öncelikle arkadaşlarıma denemelerini tavsiye ediyorum.

9. sürümü cıkmış bu sürümde kendini oldukçe geliştirmiş. full olanını çok aradım ama bulamadım

yardımlarınızı bekliyorum.

• 3 ay sonra...

Evet aynı programı bende kullanıyorum.SOn sürümünü bir çok yerden indirip denedim.Crack leri virüs diye siliyor avast pro.Yada tam çalışırken hata verip program kendisini kapatıyor. Yardım ederseniz çok makbule geçecek..

Arkadaşım indirme Link i : PRogramın Link idir

===============CRACK=======================

Zip in içindekini Çıkart

"C:\Program Files\Portrait Professional 9 Trial\"

CRACK :

Please register to see this content.

===============CRACK=======================

antivirüsü kapatıp kurmayı denesen de sonucu söylesen bize

Avast pro yu kapatıp kurdum bir kaç defa .Sonuç : program çalışmaya başladığında crack dosyasını siliyor ve program çalışamaz hale geliyor. Şİmdi Falconss un linklerini indirip deniyeceğim..Sonucu yazarım.

Yaptım .crack çalıştı .Programı çalıştırdım..Ama trıal yazısı kaybolmadı resmin üstünden.. Nerde yanlış yapıyorum acaba ? Programı çalıştıran varsa yazabilirmi..

Bu konu neden arkadaşların dikkatini çekmiyor acaba? Nero için 10 tane belki daha fazla seçenek var ken geogle eart içinde aynı şekilde ama bu programla kimse ilgilenmiyor . :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...