Jump to content

Karşıdaki Bilgisayarı Yönetme [ Video ]

emre053

Recommended Posts

Mrb arkadaşlar şimdi size bir pc den diğerini yönetmeye yönelik bilgiler vermeye çalışacağım.

Baglantı yontemleri. ;

Port acarak ;

1- Client server şeklinde yani Radmin VNC Pcanywhere yada cafe programalrı gibi diğer pc ye bir program kurup (bunu anlatmayacgım zaten herkes biliyor)

2- UZak masaustu programını kullanarak

3- Telnet kullanarak

4- Pstools araçlarını kullanarak

5- Netmeeting ile (bunu anlatmayacgım zaten herkes biliyor)

6- UZaktan yardım iste kullanarak (bunu anlatmayacgım zaten herkes biliyor)

Port açmadan ;

1- Logmein gibi webaccess kullanrak (bunu anlatmayacgım zaten herkes biliyor)

2- Teamviewer kullanarak (bunu anlatmayacgım zaten herkes biliyor)

İllegal ;

Trojan kullanarak (bunu anlatmayacgım formda yasak oldugu için)

Aşağıdaki videoda şunlar gösterilmiştir ;

* Uzak masaüstü ile bağlantı

* Telnet ile bağlantı

* Pstools ile baglantı

* Gizli Ağ Bağlantılarını açma

* Uzaktaki bilgisayarı kapatma

http://hotfile.com/dl/28700863/04a582e/remote.zip.html[/CODE]

Alternatif

[CODE]http://netload.in/dateijTjAJ5Awnn/remote.zip.htm[/CODE]

Not: Video sadece bilgi amaçlıdır nasıl yapıldıgı hakkında soru sormayın... Amacım nasıl yapıldıgını anlatmak değil, göstermek.

bunu herkez biliyo..onu herkez biliyo..arkaas biz vala bu konuda hiçbişe bilmiyoz....yasak olmayanları anlatsaydın..bizide yöneten varm öğrenirdik..özellikle şu trojanlı olanı merak ettim vala bana özlden video yada anlatım yollarsanız çok senirdim vala...

Herkes biliyor dediğim forumda arama yaparsan bir cok dokuman var burada gostermem gerek yok, programın adını yaz bulursun

videoyu bir izleyeyim en iyisi...kusura bakma ukalalık olsun diye yazmadım..bu konu üzerinde durmadık hiç bizi aşar diye))..ama böle forum sitelerinde gördüğüm kadarıyla herkez bişeler öğrenmek için geliyor...yada bilenler bilgilerini paylaşmak daha fazla öğrenmek için...bende yapmısınız bir iş bari hepsinden bahsetseydiniz anlamında sölmek istemiştim...çalışmalarınızda başarılar dilerim...bilgilendirici bir paylaşımda bulunmussunuz...keşke herkez sizin kadar duyarlı olsa...

Ben şimdi izledim bu videoyuda yanlız aynı pcde farklı oturumlaramı bağlanıp yapıyosunuz bunu dimi ? Benim merak ettiğim bu videodakileri İnternet kullanan başka şehirdeki bir bilgisayara yapabilirmiyiz ?

Ben şimdi izledim bu videoyuda yanlız aynı pcde farklı oturumlaramı bağlanıp yapıyosunuz bunu dimi ? Benim merak ettiğim bu videodakileri İnternet kullanan başka şehirdeki bir bilgisayara yapabilirmiyiz ?

kardeşim ben zaten arada bir okuLdan eve bu yolla bağlanıyordum

o nedenle istesen 555 km fark olsun yeterki TÜRKİYE olsun

o şekilde yapman imkansız.al benim ip adresim ve bağlan(normalde ip değildir ama neyse senin değişinle ip adresi) 192.168.1.100 baksana ne kadar benzer sadece sonu değişik emin genellikile herkersin son bölümü farklıdır.biraz ilginç değilmi türkiyede sadece 255(çünkü bölüm 255 üstü olamaz. ) netmi var??? :S :S

arkadaslar konuları daha detaylı yazsanız olmazmı...ordan bağlanıyordum şurdan bağlanıyordum değilde...foruma yakışır bilgilendirici şekilde yani herkez biliyordur neyi biliyordur????....bildiklerinizi paylaşırsanız...yoksa burayı neden meşgul edelim...herkez bişekil bağlanmıştır...hava atılcak bişe değil sanırım))...lütfen daha bilgilendirici olsak...

arkadaslar konuları daha detaylı yazsanız olmazmı...ordan bağlanıyordum şurdan bağlanıyordum değilde...foruma yakışır bilgilendirici şekilde yani herkez biliyordur neyi biliyordur????....bildiklerinizi paylaşırsanız...yoksa burayı neden meşgul edelim...herkez bişekil bağlanmıştır...hava atılcak bişe değil sanırım))...lütfen daha bilgilendirici olsak...

ya bu şekilde ağ dışındaki pclere girmeniz imkansız.ben size ağ yerel adresi verdim girebilen girsin.saçmalık ya bu şekilde farklı pc lere girilmez.bu gidişle konu çöpe gidecek.

arkadaşım videoda öyle değil.Önce videoyu izlemeni öneririm.Ayrıca bu videoda 2 bilgisayar arasında ağ bağlantısı olan pcleri birbirine bağlıyor.benim anlatmak istediğim karşıdaki bilgisayara ağ ile değilde internet üzerinden bağlanmak.shmd arkadaşımın dediği gibi öyle bağlanmak çok çok zor birşey.ayrıca okuldan eve nasıl bağlandığını paylaşırsan sevinirim...

Saygılar...

TeamViewer ustune program tanımam kurulum felan ıstemez ıstedıgın yerden ıstedıgın yere gıryasıl yapılcagını soylemeye gerek yoktur zaten bırcok kısı bılıyordur zaten

sen ne dersin iki tarafında aynı programı kurması lazım değilmi

arkadaşım videoda öyle değil.Önce videoyu izlemeni öneririm.Ayrıca bu videoda 2 bilgisayar arasında ağ bağlantısı olan pcleri birbirine bağlıyor.benim anlatmak istediğim karşıdaki bilgisayara ağ ile değilde internet üzerinden bağlanmak.shmd arkadaşımın dediği gibi öyle bağlanmak çok çok zor birşey.ayrıca okuldan eve nasıl bağlandığını paylaşırsan sevinirim...

Saygılar...

herkez biliyomuşya))...gerek yoktur heralde...bende aşagıdaki bakkala bağlanacam şimdi....çok kolaymış...

senin dediğini eğer adam modemine parola koymamışsa ip adresinden yani 94.122.xxx.xxx (benimki özel :D) adresini ie adres çubuğuna yapıştır karşına kullanıcı adı parola soracaktır.modeme göre şifreler var netten arat bulursun aslında bende var fakat hack anlatımları forumda yasak olduğu için paylaşamıyorum.modme girince essential tools diye bir program var onu çalıştığı port numarasını aç sonra istediğin gibi kullan fakat günümüzde modeme şifre atıyorlar ve ip adresilerini değiştiren programlar kullanıyorlar.girmen biraz zor.

Arkadaşım ben bunları arkadaşımdan izinli bir şekilde yapmak istiyorum. Arkadaşımın bilgisayarına program vb. şeyler yapmak için önerin nedir?

TeamViewer ve radmin süper özellikle TeamViewer kullanımıda kolay mb tıda:D

ya bu şekilde ağ dışındaki pclere girmeniz imkansız.ben size ağ yerel adresi verdim girebilen girsin.saçmalık ya bu şekilde farklı pc lere girilmez.bu gidişle konu çöpe gidecek.

Benim anlatığım yontemlerle dünyanın neresinde olursanız olun karşı pc ye girebilirsiniz yeterki internetiniz olsun.

Modemden port yonlendiremeniz, statik yada noip gibi bi programdan domain almanız( veya o an ip adresini bilmeniz) ve kullanıcı ayarlarının yapılması gerekir.

* Uzak masaüstü ile bağlantı 3389 nolu port

* Telnet ile bağlantı 23 nolu port

* Pstools ile baglantı TCP139, TCP 445, UDP137, UDP138 port

* Gizli Ağ Bağlantılarını açma TCP139, TCP 445, UDP137, UDP138 port

* Uzaktaki bilgisayarı kapatma TCP139, TCP 445, UDP137, UDP138 port

Bu yontemlerle karşı tarafa 3.party program yuklemiyoruz yada çalıştırmıyoruz ( teamviwer radmin ) vs.. gibi sadece ayarları yapmak yeterlidir. Burda amaç pc ye sızmak yada izinsiz girmek değildir. Sadece karşı pc yi yonetmekdir.

Not.: local ağdaki ip numaraları a sınıfı ( 10.x.x.x ) yada C sınıfı ( 192.168.x.x) dir. Bu numaralr internette hiç bir pc ye verilemez. Ağdaki pc lere verilmek üzere ayrılmıştır.

Yani şöyle anlatayım siz tnctr a baglandınız. Local ip niz 192.168.2.7 olsun. Siz tnctr ye aslında ttnetin verdiği ip ile bağlanıyorsunu bunu yapan modemdeki NAT servisidir. Siz tnctr a baglandıgnızda sizin ip nizi siler onun yerine modemin ip sini yerleşirir. Yani aslında siz değil modeminiz tnctr ye bağlanır. Modemde size bağlanır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...