Jump to content

Regedit.exe Hatası

barkan

Recommended Posts

Herkese merhaba,

internette gezinirken "pc hızlandırma yöntemleri" diye takılıp regedit'te biraz değişiklik yapayım dedim ama hiç iyi etmemişim. şu anda özellikle internet sorunlu. kasılıyor ve sayfalarda yer alan reklamlar yanıp sönüyor. regedite yeniden girip eski ayarlarına almayı denedim ama başlat>çalıştır>regedit deyince bir süre bekleyip şu hatayı veriyor:

regedit.exe_ Bozuk Görüntü C:\WINDOWS\system32\ulib.dll uygulaması veya DLL'si, geçerli bir Windows bellek görüntüsü değil. Lütfen yükleme disketinizdekiyle karşılaştırın.

ayrıca kasadan da ritmik sesler geliyor. sistem geri yüklemeyi de denedim ama değişen birşey olmadı :(

bunun formatlanmadan düzeltmenin bir yolu var mıdır?

şimdiden teşekkürler...

Aşağıda verdiğim linkteki dosyayı indirip C:\WINDOWS\system32\ dizinine kopyala değiştir diye bir seçenek gelicek onayla sonra tekrar regedit e girmeyi dene umarım sorun çözülür..

http://www.dlldump.com/download-dll-files_new.php/dllfiles/U/ulib.dll/5.1.2600.2180/download.html[/CODE]

Saygılar...

regedite giriliyor. güya hızlandırmak için yaptığım değişiklikler eski haline dönmüş zaten. yani tekrar başa almama gerek kalmadı ama internet hala sorunlu. acaba başka bir sorun mu var da ben anlamıyorum bilemedim :/

regedite giriliyor. güya hızlandırmak için yaptığım değişiklikler eski haline dönmüş zaten. yani tekrar başa almama gerek kalmadı ama internet hala sorunlu. acaba başka bir sorun mu var da ben anlamıyorum bilemedim :/

Önce bilgisayarda yüklü olan İnternet Exploreri kaldır.

Aşağıda verdiğim linkten İnternet Explorer 8 indirip kur.

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=6471[/CODE]

ve Adobe flash playerini güncelle.

Saygılar...

link için teşekkürler. ama maalesef değişen bir şey yok. hatta şu anda tüm sayfa karakterlere bastıkça yanıp sönüyor. nod32 nin bulmadığı bir virüs var belki de. artçı şok gibi arada kasa gidip geliyor, yani kasılmaya başlıyor. demin bir hesaplama programımı da çalıştırdım aynı şey oldu :( tek kurtuluş format sanki :S

link için teşekkürler. ama maalesef değişen bir şey yok. hatta şu anda tüm sayfa karakterlere bastıkça yanıp sönüyor. nod32 nin bulmadığı bir virüs var belki de. artçı şok gibi arada kasa gidip geliyor, yani kasılmaya başlıyor. demin bir hesaplama programımı da çalıştırdım aynı şey oldu :( tek kurtuluş format sanki :S

hocam birde sistem geri yüklemeyi deneyin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...