Jump to content

Programların Isimleri Değişirmi...

samokantur

Recommended Posts

mesela fhotoshop programının ismini değiştirebilirmiyiz...masaüstüne açıldıgında sol üst köşede yazan programın kendi isimleri değiştirilebilirmi....mesela paint programı acıldıgında adsız-paint yazmasında....tnctr yazdırabilirmiyiz....restoratör yada resource böle özellikleri varmıdır...

evet yapılabilir morning ie ye mpxp i explorer gibi bişey yazmıştı tnc xpde öyle

aha şimdi tüylerim diken diken oldu vala...giden umut yeniden geldi))...ama ben sadece çizim programları için istiyorum....belki onlarda zordur....bilemiyorumki...bakalım belki fikirleri olan birileri cıkar...morning arkadaşın ve diğer xp yapan arkadaşların fikirlerinide konumu okuma imkanı bulurlarsa inş..öğreneceğiz....uzman lazım sanırım bu konuda...uzman fikri...

Tahminim restorator vb. programlar ile bunun exesini açıp hex kode mu ne var onları düzenlemelisin mesela Adob Photoshop CS4 Yazıyor Onu SamoKantur CS5 yapabilirsin :)

Ama çok dikkatli ol

Bir kaç tane program var böyle restorator 2007 ...

Hex edit programları diye arattır bulursun forumda açıklama vardır belki :)

Tahminim restorator vb. programlar ile bunun exesini açıp hex kode mu ne var onları düzenlemelisin mesela Adob Photoshop CS4 Yazıyor Onu SamoKantur CS5 yapabilirsin :)

Ama çok dikkatli ol

Bir kaç tane program var böyle restorator 2007 ...

Hex edit programları diye arattır bulursun forumda açıklama vardır belki :)

işte böle bişeler olcak gibide...programın neresindedir o üst köşede yazan kısmı)))...bi arastırayım bakalım bu arada...şöle detaylı bir anlatım varmı...sadece isim değiştirmek istiyorum başka bişe yapmıcamda...bakalım işte...

şimdi bak o hex editörü indir onunla photoshop un exe sini aç Adobe Photosop diye arattır bulduğu yeri düzenlice değiştir türkçe karakter kullanma ı,ç,ş.. gibi sonra tepedeki save ye bas ve çık programa girip kontrol et.

denicem...bakalım teşk....hex editör fulünü arıyorumda))

• 2 hafta sonra ...
res hackeri denemeden önce exe nin yedeğini al

ben system 32 nin içindeki control.exe ye singe yükleyeyim dedim

geçerli win 32 uygulamsı değil dedi

yani yedek al dikkat et

ben daha nasıl yapacağımı bilmiyorumki))...exe alayımda...önce nasıl yapılacağı konusunda yardım...exe işi kolay...program bol...am bildik fikirleri bir alabilsek...

bi de bazı regedit değişiklikleriyle oluyor

ben internet explorer in başlağını casper diye değitirirken kullanmıştım

belki photoshop veya bazı programlarda da olabilir

arkadasım olabilirleri biliyoruz...sorun nasıl olacağı....lütfen ..konuya iyi bakalım...zaten nasıl yapılcağını bilsem ben acıklarım ...yani..lütfen...konuyu iyi okuyalım....değişebildiğini sanırım biliyoruz ama ...nasıl yapıldıgı hakkında bilgi sunabilirsek...konu açıklaycı hale gelecektir...ilginize teşk...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...