Jump to content

Bir Kompozisyon Yazıcam Da...

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

Arkadaşlar ingilizce bir komposizyon yazıcam hoca konu olarak 50 yıl önceki insanların yaşam tarzı ile şimdiki yaşam tarzını verdi...Mesela 50 yıl önce insanlar film kiralamazlardı filme gitmezlerdi şimdi herkes film indiriyor internetten ya da kiraliyor ya da filme gidiyor gibi....Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar....

şu kitabı oku kardeşim emin ol çok iyi kompozisyon yazarsınız kitabın ismi kızıl derileleri nasıl yaktılar geçmişte yaşam nasıldı vs hakkında azçok bilgin olur vede kelime dağırcağında gelişir kitabı 5 10 sayfa oku hem yaşamlarınıhemde şimdikiyle arasında örnekler veriyo ^_^ ( sen 50 yıl demişsin kardeşim ama ben baya eskiye gittim kusura bakma :)

şu kitabı oku kardeşim emin ol çok iyi kompozisyon yazarsınız kitabın ismi kızıl derileleri nasıl yaktılar geçmişte yaşam nasıldı vs hakkında azçok bilgin olur vede kelime dağırcağında gelişir kitabı 5 10 sayfa oku hem yaşamlarınıhemde şimdikiyle arasında örnekler veriyo ^_^ ( sen 50 yıl demişsin kardeşim ama ben baya eskiye gittim kusura bakma :)

ilgin için teşekkürler arkadaşım :) benim yarına bu komposizyonu yetiştirmem lazım ve nette hiç mi bilgi olmaz bununla ilgili ya 50 önceki yaşam tarzı ile şimdiki yaşam tarzı yazıyorum 100 önceki yaşam tarzı diye çıkıyor google de kafayı yememek elde değil yav..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...