Jump to content

Powercolor Hd4670 Pcs 1gbk3-p Ddr3 128bit

undergraund1905

Recommended Posts

POWERCOLOR HD4670 PCS 1GBK3-P DDR3 128bit AX4670

arkadaşlar bu kartı internet cafeme almayı düşünüyorum ekran kartlarını yenileyeceğim sizce bu kartta güncel oyunları GTA4, NFS shift, criysis tarzı oyunları sorunsuz oynatabilirmiyim fazla açılmak istemiyorum bütçem buna el veriyor ancak. fiyatıda 74$+kdv

güncel oyunları oynatır ama tabı dıger sıstem ozlelıklerıde onemlı bu konuda birde hd 4670 ın gddr3 olan modelını secmeye calıs

hem ddr 2 var pıyasada hem ddr3

bu seçtiğim zaten ddr3

madem cafe için düşünüyorsunuz kartın 216 bit olmasını tavsiye ederim

256 demek istedin sanırım. Evet 256 bit alsam daha iyi olacak bende farkındayım ama bütçe el vermiyor ve şu anda kullandığım ekran kartlarını değiştirmek zorundayım çok kötüler güncel oyunları oynatamıyorum X1350 serisi kartlar elimde ve artık öldü bu kartlar

bu seçtiğim zaten ddr3

256 demek istedin sanırım. Evet 256 bit alsam daha iyi olacak bende farkındayım ama bütçe el vermiyor ve şu anda kullandığım ekran kartlarını değiştirmek zorundayım çok kötüler güncel oyunları oynatamıyorum X1350 serisi kartlar elimde ve artık öldü bu kartlar

oke diğer elemnaların ozlellıklerıne gore senı 1-2 sene idare edecek bır kart tır

• 4 hafta sonra ...

Arkadaş bahsettiğin ekran kartının aynısı bende var.

ATI HD4670 1GB DDR3 çok güzel bir ekran kartı tavsiye ederim soğutması da güzel

bende problem çıkarmadı. VGA, DVI ve HDMI çıkışı var. Kullanacağın monitörde önemli.

DVI yada HDMI monitör kullanabiliyorsan eğer görüntü çok daha net olacaktır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...