Jump to content

Acer Notbuk

emrah48

Recommended Posts

acer notbuk'a xp yükledim bütün drayvırları kurdum 8400G ekran kartı var en son dırayvırı kurdum 0yun oynatıyor hiç sorun yok yalnız boş xp manzara ekranda fareye soltarafına basılı tutup çapraz çekip bıraktığımda ekranda hafif çizgiler kalıyor sağ kılik yapıp yenile deyince kayboluyor en belirgin regedit oluyor oradaki HKEY_LOCKAL_MACHINE\ Software\ Microsoft altalta çizikler yanında çizikler oluşuyor agustos directx sürümünü yükledim boş ekrana sağ kılik yaptığım zaman da oluyor kenarlarda hafif çizgiler oluşuyor bazen başka xp cd sinide yükledim deyişen yok yardımcı olurmusunuz teşekkürler

dırayvır ve notbuk ne demek arkadasım ? xDDD

ayrıca notbukunuza xp kurmaktan ne anlıyorsunuz dırayvır sıkıntınız olur her zaman eskı halıne cevıreceksın memnun deılsn notbukunuuu

feysbukunada gırersn rahat rahat :D :D

dırayvır ve notbuk ne demek arkadasım ? xDDD

ayrıca notbukunuza xp kurmaktan ne anlıyorsunuz dırayvır sıkıntınız olur her zaman eskı halıne cevıreceksın memnun deılsn notbukunuuu

feysbukunada gırersn rahat rahat :D :D

arkadaşım pc benim deyil burada birisinin orjinal vista home premiyum etiketi var acer sitesinden indirdim makinanın xp sürücülerini bana kalsa win7 home premiyum kurardım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...