Jump to content

Sanal Makinede Yükleme Sorunu

bysemazen

Recommended Posts

Sanal bilgisayara ayırdığın RAM az.Yükseltmen Yeterli

128 MB RAM 5 GB HARDİSK AYIRIYORUM.

RESİMLİ ANLATIMLARA BAKTIM BENDE BÖYLE YAPTIM. DÜŞÜKMÜ SİZCE?

YÜKSELTEYİMMİ BİRAZ DAHA?

NE KARDAR RAM VE NE KADAR DİSC AYIRMAM LAZIM?

arkadaşlar virtualbox kullanıyordum. ama şimdi NMWARE kurdum.

herşeyi entegre edildiği halde (driver,serial vs.)kurulama başlarken serail istiyor.

2 farklı xp iso için denedim (ki bunları buradan indirdim) ikisindede aynı.

kurulum ekranı gelince cd key istiyor.

V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J bununla dene %100 olur diyebilirim.Çünk çok defa başıma geldi aslında bu sorun VMwarede var bunu mutlaka çözümü vardır bile bir arkadaş söylse çok iyi olur.Ama dediğim gibi bu keyi gir sorunsuz kurulur İnşaallah.

V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J bununla dene %100 olur diyebilirim.Çünk çok defa başıma geldi aslında bu sorun VMwarede var bunu mutlaka çözümü vardır bile bir arkadaş söylse çok iyi olur.Ama dediğim gibi bu keyi gir sorunsuz kurulur İnşaallah.

EYVALLAH KARDEŞİM SAĞOLASIN İLAÇ GİBİ GELDİ VALLA.

DENEDİM ŞİMDİ OLDU.

ELLERİN DERT PC'N VİRÜS GÖRMESİN.

bildiğim kadarıyla o key kara listeye alınmamışmıydı ?? orjinallikten geçmeyebilir...

bildiğim kadarıyla o key kara listeye alınmamışmıydı ?? orjinallikten geçmeyebilir...

Sen yanlış anladın galiba TuTaMixx bu key sadece VMwarede Xp kurarken lasım oluyor bununla güncelleme felan yapmak iyi olmaz benimde bildiğim kadarıyla dediğin gibi bu key bitti.

Sen yanlış anladın galiba TuTaMixx bu key sadece VMwarede Xp kurarken lasım oluyor bununla güncelleme felan yapmak iyi olmaz benimde bildiğim kadarıyla dediğin gibi bu key bitti.

hmm ben yanlış anlamışım..

4v35zl.jpg

ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN. KONUYU DALDAN DALA ATLATIYORUM AMA. YUKARIDAKİ RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ NASIL YAPILIR BİLEN VARMI. BENDE YENİ BAŞLADIM BU İŞE. AMA BAZI ŞEYLERİ YENİ YENİ GÖRDÜKÇE XP BİTMİYOR.

ŞİMDİDE BUNU GÖRDÜM. BUNU NASIL EKLERİN İE YE.?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...