Jump to content

Hp Pavilion Entertainment Pc Format Yardım

matrix37

Recommended Posts

S.a yönetici X:/ windows /sistem32/cmd.exe hatası siyah bir dost ortamında gibi daha harddısk konumlarını görmeden bu hatayı veriyor elimde Xp cd sinde mavi ekran hatası veriyor xp cd tnc cdsi devamlı kurdugum cd orjilan xp de var ondada aynı sorun vista da aynı win7 dede aynı sorun kafayı bozcam F11 sistem recorvery dede aynı hata veriyor birde kılavye tam görev yapmıyor A harfina bastıgımda ^A yapıyor bir şeyde yazamıyorum komut filan valla 2 gündür ugraşıyorum hep aynı yerde kalıyorum lütfen ayrdımcı olursanız sevinirim teşekür ederim saygılar...

Mrb ne kadar zor bir sorunla karşılaşmışım valla bu kadar insan dan kimsenin başına gelmesi gercekten enterasan :D

Şimdii Bu Sitedeki o Kadar kişiden kimse yardımcı olmak istemiyor sanırım sayın kardeşlerim sanmayınki siz bildiginizi annenizin karnında ögrenmediniz bu fani dünyada öğrendiniz ama diyer alemede ******ürme gibi sansımız yok kimsenin NE VERİRSEN ELİNLE O GİDER SENİNLE , AT BİR TAŞ DENİZE HALİK BİLMEZSE MALİK BİLİR...

HEPİNİZE TEŞEKÜR EDERİM SAYGILR..........

arkadaşım rem arızası olabilir ihtimal değiştirip dene büyük bi ihtimalle hallolacak klavyende arıza olması bu sorunu ortayaçıkarmaz birde hdd olabilir sorun bu donanımsal hata tahminim mavi ekran oluşuyorsa gerçi hata kodu olmadan bişi denemez ama şuda bi gerçek hata kodunu alamaya bilirsin çünki bazen mavi ekranda hemen kapanır buda rem arızası olma ihtimali yüksektir

bios resetlemesi yptınmı en önemlisi kuruluma başlarken mi cmd hatası veriyor diyorsun formatta sürücü işlem menüsüne gelmeden yani

Arkadaşlar teşekür ederim ama rem hatası deyil sorun bu cıhazlar vista oldugu için vistanında hepsini kabul etmiyor sorun buymuş aldım elime tornavida birde pamuk tornaviday sardım vidaları hiç cizmeden belli bile olmadan söktüm harddısk söktüm başka pc ye takdım hardısk e win7 kurarken ilk kapanmasında harddısk söktüm kendi leptopuna takdım kurmaya devam ettirdim oldu biosa ayralarına yapmadık hiç bir şey kalmadı vista yazıyor ondan dolay başlangıçda başka işletim sistemleri de kabul etmiyor ama ediyor işte şimdi ..

klavye sorununa gelince bazı tuşlar sorun var ona bakcam daha fırsatım olmadı ona bakmaya sadece işletim sistem kurdum koydum drıver filan akşam yükleyecegim teşekür ederim saygılar

BİLGİ PAYLAŞTIKCA ARTAR

BİZ ÇÖZÜM ÜRETENİZ

BİR CEVHER OLSAN NE KALİME ECEL GELDİGİNDE HEPSİ BAHANE

HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR MÜLKÜN SAHİBİNE KAVUŞACAKTIR

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...