Jump to content

Farmvilleye Giremiyorum

haruny

Recommended Posts

arkadaşlar farmvilleye girmek isterken bir dosya indirmek istiyor indiriyorum dosya hasarlı falan diye yazı çıkıyor .farmvilleye girmiyor sizce sorunne olabilir.

şu adresten

http://static-facebook.farmville.com/v15750/flashLocaleXml.xml.gz

şu dosyayı indirmek istiyor.

flashLocaleXml.xml_2.gz

indirdim çeşitli boyutlarda iniyor bazen 80 kb bazen 60 kb winrar olarak gözüküyor ama açmıyor

flash player güncelledim virüs spam taraması falan fayda etmedi daha ne yollar denedim olmadı zaten format zamanı gelmişt format attım düzeldi.sistem geri yükleme falan işe yaramıyor.

ewet geri yükleme işe yaramadığı gibi bende format attım ama bir gün sonra yine aynı hatayı veriyor yüklenilen bir programdan sıkıntı oluyor benim anladığım kadarıyla

internet download manager i kullanıyorsan seçenekler->dosya türleri ->Listeyi düzenle -> ekle (

Please register to see this content.
) parantez içindeki yazıyı yapıştır. Kullanmıyorsan programı bence kur hem işine yarar hemde otomatik indirmesini engeller. Oyuna girmesi lazım.

internet download manager i kullanıyorsan seçenekler->dosya türleri ->Listeyi düzenle -> ekle (
Please register to see this content.
) parantez içindeki yazıyı yapıştır. Kullanmıyorsan programı bence kur hem işine yarar hemde otomatik indirmesini engeller. Oyuna girmesi lazım.

evet arkadaşın dediği gibi yaparsanız oluyor ama çıkıp girerseniz yine aynı dosyalar için indirme seçeneği geliyor yardımlarınızı beklıyorum(firefox,chrome,explorer browserlerini denedim aynı hatayı yenden alıyorum)

evet arkadaşın dediği gibi yaparsanız oluyor ama çıkıp girerseniz yine aynı dosyalar için indirme seçeneği geliyor yardımlarınızı beklıyorum(firefox,chrome,explorer browserlerini denedim aynı hatayı yenden alıyorum)

internet download manager->indirilenler->seçenekler->dosya türleri ->

adszwrg.jpg

Yukarıdaki arkadaşlarında dediği gibi IDM den kaynaklanan bir sorun.

Eski sürümde olmuyordu sanırım yüklediğimiz son sürüm uyumsuzluk yaşattı.

IDM nin otomatik indirme özelliğini kapatabilirsiniz veya DZ indirmesini engelleyebilirsiniz.

Benzeri bir çözümü arkadaş üste resimli olarak vermiş zaten...

Paylaşım için teşekkürler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...