Jump to content

Hetman Photo Recovery Veya Elmage Recovery

samokantur

Recommended Posts

fotograf makinelerden veri kurtarma programlarının fullerini veya seriallerini arıyorum....nette bulduklarım hep demo...crack yada serialli full versiyon arıyorum...hetman photo recovery veya delete fix photo recover de oılabilir....bu dört programdan hangisi olursa olur...yeterki full olsun...

Arkadaşlar elinde full olan varsa gerçekten işe yarayacak bende aradım hep demo var taratıyorum silinen fotoları buluyor fakat demo olduğu için benim kullanabileçeğim şekilde vermiyor lisans istiyor

lütfen yardım .. : ////

Arkadaşlar elinde full olan varsa gerçekten işe yarayacak bende aradım hep demo var taratıyorum silinen fotoları buluyor fakat demo olduğu için benim kullanabileçeğim şekilde vermiyor lisans istiyor

lütfen yardım .. : ////

bende olanlar burdakinden farklı...ama iyilerde burda yazanlar sanırım)))...o yüzden arıyoz bakalım..

Arkadaşlar konuyla ilgilenebilecek kimse yokmu acaba forumdaki card recovery gibi prolar demo olduğu için işe yaramıyor diğer kurtarıcı yazılımlar ise istediğim sonuçları vermedi çoğu doğru dürüs bişi bulmadı bile lütfen yardım ....((((

Arkadaşlar konuyla ilgilenebilecek kimse yokmu acaba forumdaki card recovery gibi prolar demo olduğu için işe yaramıyor diğer kurtarıcı yazılımlar ise istediğim sonuçları vermedi çoğu doğru dürüs bişi bulmadı bile lütfen yardım ....((((

ala şimdi bu konuda şunu söleyebilirim...bende dört tane program ismi yazdım....en iyilerinden fakat serialleri yok...arıyorum...ama....size tavsiyem şu an bende kullanıyorum eimage recovery....r-studyo...mediarescuepro....zero assumption.....easy recovery ve.....recovery my files....bu programlar bende var...ve kullanıyorum...harikalar....bunların fullerini bulabilirsiniz....kullanın derim...fotograf makinelerden bile silinenleri getiriyo...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...