Jump to content

Idm Kendisi Download Yapıyor

mutlku_1991

Recommended Posts

arkadaşlar müzik dinleme ve film izleme sitesine girdiğimde bana download edeyimmi diye soruyor film izleyeceğim siteye giriyorum filmi download etmek istermisinizi diyor bende hyr diyorum sonra filmi izleyemiyorum arkadaşlar aranızda şu otomatik indiriciyi kapatmayı bilen varmı?

Ayarlarda bir sorun var demekki veya sitenin

Neyse madem ayarları düzeltemiyorsun en iyisi kaldır o ıdm yi iyice bi prg ile temizlik yap yeniden başlat yeni bi idm kur ve varsayılan ayarlar ile kullan tekrar siteye gir bi dene

Bide şu site linkini bi ver bide ben bakim şu siteye

Arkadaşlar benim başıma da böyle bir sorun oluyordu flyordie oyun sitesinde oyun oynamak isteyince İdman birşeyler indrmeye çalışıyor engelleyince oyun açılmıyor indirsemde açılmıyor çok uğraşmıştım çok canımı sıkmıştı. Sonunda çözüme ulaştım. İdmanda site engellemek fazla işe yaramıyor. Çözüm linke basarken Alt tuşuna da beraber basın böylece idman o anda devre dışı kalıyor.

Şimdi baktım dediklerini yaptım bende sorun yok anlamadım gitti yani ıdm kurdun tarayıcı kurdun ayarla oynamadın o halde nası oluyor hepsi varsayılan ayarda kurulur yani ayarla oynadın diyemem sistem mi öyle onuda ben bilemem

operada video ızlerken benımde basıma musallat olmustu

otomotık ındırmeyı ıptal edeceksın

sonra vıdeo ındırıken hayır dıyeceksın

onune bı secenek cıkacak

bu sıteden otomotık ındırmeyı yakalama'yı ısaretleyeceksın olur bıter

Please register to see this content.

aynı müzik dosyasının üzerine 1 kere tıkla idm açılsın iptal de, sonra başkasınıa tıkla ona da iptal de, sonra ilk tıkladığına tıkla tekrar iptal de sonra yukarıdaki gibi bir pencere çıkacak 1. yi işaretle tmmdır ;)

izleyecegın bı vıdeoyu ındırmesıne ızın ver

sonra sayfayı yenıle ve tekrar aynı vıdeoyu ızle

bu sefer hayır dıyeceksın

bahsettıgım pencere burda acılması lazım

orda en ustekı secenegı yada sana en uygun olanıu sececeksın

Please register to see this content.

aynı müzik dosyasının üzerine 1 kere tıkla idm açılsın iptal de, sonra başkasınıa tıkla ona da iptal de, sonra ilk tıkladığına tıkla tekrar iptal de sonra yukarıdaki gibi bir pencere çıkacak 1. yi işaretle tmmdır ;)

işte benım anlatmak ıstedıgım bu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...