Jump to content

Internet Bağlantım Hep Yavaş?

abdulhey_

Recommended Posts

nasıl yani biraz açarmısın?

Airties marka modemlerde iexplorer da adres satırına 192.168.2.1 yazınca modem arayuzne gırıosun,senın modemın arayuzune hangı numaralarla gırıosun bılmıorum bı bak ıstersen ınternetten yada sen benı anladın nedemek ıstedıgımı sende bılıosundur belkı numaraları ordan gır ana sayfada baglantı hızn falan yazıo bı kontrol et sonra don yıne buraya.Modemın 8mgb ı desteklemıyor olabılır yada bulundugun mahalle,oyuzden bı bak

sabah oldu günaydın:) ama hala her dediğinizde yaptım modemin arayüzüne giremedim. format atsam düzelirmiki?

Kardeşim 1.Sorun Telefon Hatlarından İnternetin Yavaş Olabilir.2.TTNet de 8mg Yaptırdım diyorsun Ama Sana 8mg Hız geliyormu Bunada Bak Her yere 8Mg Hız gelmez.3Sorun:Netinin Kesilemsidne İnternet Virüsleri Oluyor solucan Diye atlandırıyor Bundan da Kaynaklana bilir. Telefon Hattını güçlendir derim eski ise Telefon kablolarınız ondan dır

kolay gelsin öncelikle yavaşlık sorunu modemin firmware bak ve yenisi varsa güncelle bu arayüze bazen ulaşıp bazen olaşamama sorunucu çözer TTNET DnS sorununla uzun bir zamandı uğraşıyor bi çözüyor bi çözemiyor İnternetin 8 MB olsa bile sürünüyor bu TTNET deki alt yapı çalışmasında kaynaklanıyor yani boşuna değiştirme dnsyi bi işe yaramaz kablo nete geç ucuz ve sorunsuz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...