Jump to content

Yeni Ttnet Tarifesine Geçtim?

abdulhey_

Recommended Posts

biraz önce ttnet temcilcisi aradı ve isterseniz sizi 6 ay 9.90tl ödemeli 29 tl lik tarifeye geçirebilirim dedi. ben önce red ettim nedenini sordu. dedimki daha cazip seçenekler çıkar önüme 24 ay bağlı kalmak istemem dedim. o da dediki yo kdedi bağlı kalmazsınız. sadece indirimli ayların farkını ödeyerek bırakabilirsiniz. bende bunun üzerine kabul ettim.

ben şunu merak ettim istediğimde bu farkları ödeyip komple bu tarifeyi ve ttneti bırakabiliyormuyum? yoksa sadece ttnette yine 24 ayı tamamlamak üzere başka bir tarifeyemi geçiyorum? bu kafama takıldı şimdi..? bilen varmı?

aboneliği 24 aydan önce sonlandırmak istersen, kullandığın indirimleri ödeyerek ( 6*20=120 tl ), ttnet aboneliğini bırakabilirsin

bütün taahhütlü kampanyalarda bu şekil olduğunu biliyorum ben.

aboneliği 24 aydan önce sonlandırmak istersen, kullandığın indirimleri ödeyerek ( 6*20=120 tl ), ttnet aboneliğini bırakabilirsin

bütün taahhütlü kampanyalarda bu şekil olduğunu biliyorum ben.

evet aynen böyle ama eğer modemi falan kampanyadan aldıysan modemin parasını da ayriyeten alırlar fiyatları kablolu modem 50 kablosuz 100 tl gibi bişeydi haberin olsun

benim ilk aboneliğim 3.5 yıl oldu yani modemin verildiği sözleşme geçti onun için almazlar modemi sanmam. eğer bitirmek istersem 24 aydan önce 6 aylık indirimi öder geçeriz bunda bi şey yok. bitirmezsekte kara geçmiş oluruz kaybedeceğim bi şey yok yani sonuçta değilmi?

benim ilk aboneliğim 3.5 yıl oldu yani modemin verildiği sözleşme geçti onun için almazlar modemi sanmam. eğer bitirmek istersem 24 aydan önce 6 aylık indirimi öder geçeriz bunda bi şey yok. bitirmezsekte kara geçmiş oluruz kaybedeceğim bi şey yok yani sonuçta değilmi?

Evet arkadaşım bir zarar yok gibi görünüyor,ama arayıp daha ayrıntılı bilgi almanı tavsiye ediyorum.

evet aynen böyle ama eğer modemi falan kampanyadan aldıysan modemin parasını da ayriyeten alırlar fiyatları kablolu modem 50 kablosuz 100 tl gibi bişeydi haberin olsun

Kablolu TTNET modemin tanesi 9-10 tl ßiR şey =)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...