Jump to content

Win 7 Den Xp Ye Geçiş

yukselcali

Recommended Posts

arkadaşlar win 7 den xp ye geçmek istiyorum ama geçemedim.laptopta önce vista yüklü idi ,şimdi win 7 yüklü,ben xp ye geçiş yapmak istiyorum.internetten bir çok sata driver yüklü xp indirdim olmadı,vistadan xp ye geçiş cdsinden yapmaya çalıştım olmadı.bios ayarlarına girdim çok farklı .ben nasıl xp ye geçebilirim .teşekkürler

LAPTOPDA F2 YE BASIP BİOSA GİRİYORUM .AMA BİLDİĞİMDEN DEĞİŞİK.ZATEN XP CD SİNİ TAKIYORUM BELLİ AŞAMAYA GELİP ACHI HATASI VERİYOR

kardeş benimde casper lattop vardı benimde başıma geldi aynı şey...bios ayalaırna girdiğinde şimdi tam nerde olduğunu bilmiyorum ama ahci yazan bi yer var onu ide yapınca düzeliyor..

kardeş benimde casper lattop vardı benimde başıma geldi aynı şey...bios ayalaırna girdiğinde şimdi tam nerde olduğunu bilmiyorum ama ahci yazan bi yer var onu ide yapınca düzeliyor..

bazı laptoplarda F11 yada F12 boot u açıyor.

açılışta yazması lazım bir göz at istersen.

değerli dostum vistadan xpye dönerken ilk önce kurulumu vista cdsiyle başlatıp onunla biçimlendirme yaptıktan sonra onu çıkarıp xp cdsini takıp kurulum yapılyor

herhalde windows 7den xpye dönerkende aynıdır

Ben bu dediklerinizin hiç birini yapmadım.direk 7 kurdum,sıkıldım direk xp kurdum

harbiden ya bnde istedigim zaman w7 cd sini takıp normal c yi silip öle w7 kuruyorum istedigim zaman ise xp cd ni takıp c yi silip öle yükleme yapıyorum c yi silmeden yaptıgım da ise eski sitemin üstüne kuruyor

arkadaşlar benim latop acer aspire 5672 bende ilk önce xp yüklü idi,sıkıldım vistaya geçtim,ondan sıkıldım win 7 ye geçti hiçbir problem olmadı.Ama geçenlerde hp pavillion dv 2000 laptop geldi.xp ye geçelim dedik f2 ile biosuna giriliyor.Ama sadece 2 seçenek var .achı ,ide diye hiç bir şey yok.Acaba tam olarak başka tuşla mı biosa giriliyor.

arkadaşlar benim latop acer aspire 5672 bende ilk önce xp yüklü idi,sıkıldım vistaya geçtim,ondan sıkıldım win 7 ye geçti hiçbir problem olmadı.Ama geçenlerde hp pavillion dv 2000 laptop geldi.xp ye geçelim dedik f2 ile biosuna giriliyor.Ama sadece 2 seçenek var .achı ,ide diye hiç bir şey yok.Acaba tam olarak başka tuşla mı biosa giriliyor.

arkadaşımız ahci olarak yazmıs denerseniz belki düzelir

• 3 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...