Jump to content

Uninstallı Olmayan Office 2007 Enterprise

rBg

Recommended Posts

Selamun Aleyküm Hayırlı Akşamlar Herkese.

Bizim şöyle bir sorunumuz var.

Office 2007 Enterprise vardı sorunluydu uninstalli yok kaldırmaya çalıştık kaldıramıyoruz

Cd si yok. Bilgisayarımız Xp

Ne önerirsiniz nasıl detaylı bir izahat varsa seviniriz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Yapacağınız iş biraz karışık ama office 2007 sistemden sorunsuz kaldırılacaktır.

1.adım.Office 2007 Enterprise kurulmamış başka bir bilgisayara(sanal xp de olabilir) Office 2007 Enterprise sı sizin bilgisayarınızda nasıl ve hangi özellikleri ile kurulmuşsa aynen kurunuz.

2.Şimdi gizli klasörleri ve korunan sistem klasörlerini gizlemeyi devre dışı bırak ki gizli klasörler görünsün.

3.Kurduğunuz bilgisayarın C diski içinde gizli olan MSOCache klasörünü olduğu gibi kopyalayıp sizin bilgisyarınızın C diskine yapıştırın.

4.C:\WINDOWS\Installer içine gidin office ile ilgili dosyaları bulup hepsini eksiksiz kopyalayın ve sizin bilgisyarınızın C:\WINDOWS\Installer içine

atın.

5.Şimdi programı ister windows üzerinden isterse bir kaldırma programı aracılığyla kaldırabilirsiniz.Saygılarımla

Yapacağınız iş biraz karışık ama office 2007 sistemden sorunsuz kaldırılacaktır.

1.adım.Office 2007 Enterprise kurulmamış başka bir bilgisayara(sanal xp de olabilir) Office 2007 Enterprise sı sizin bilgisayarınızda nasıl ve hangi özellikleri ile kurulmuşsa aynen kurunuz.

2.Şimdi gizli klasörleri ve korunan sistem klasörlerini gizlemeyi devre dışı bırak ki gizli klasörler görünsün.

3.Kurduğunuz bilgisayarın C diski içinde gizli olan MSOCache klasörünü olduğu gibi kopyalayıp sizin bilgisyarınızın C diskine yapıştırın.

4.C:\WINDOWS\Installer içine gidin office ile ilgili dosyaları bulup hepsini eksiksiz kopyalayın ve sizin bilgisyarınızın C:\WINDOWS\Installer içine

atın.

5.Şimdi programı ister windows üzerinden isterse bir kaldırma programı aracılığyla kaldırabilirsiniz.Saygılarımla

çok karışık abi be :D direk format at diyesin gelmişte gizlemişin sanki :D

Uninstal programı denedinizmi hiç?

Your uninstaller tarzı?

Bu Programı şimdi denedim sonuc alamadım

Bu en son Groove dosyalarından 5 duruyor

Masaüstünde sağ clik yapıp yeni menüsünde ofis olduğu gibi duruyor

Tıklayınca tekrar kuruyor :pardon:

Şöyle kolay yollu format atmadan kurtulabileceğim bir formül yok mudur B)

• 4 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...