Jump to content

Ddr2 Ram Alicam Önerİlerİnİ Beklİyorum

sansar111

Recommended Posts

ARKADASLAR PCDE 1 GB RAM VAR 2 GB DAHA RAM ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM PERFONMASTA NASIL Bİ DEĞİŞİKLİK OLUR. ANAKARTIMIN MARKASI:gigabyte model:8I945GZME-RH EKRAM KARTIMDA:REDEON X550

BİLGİSAYARIMIN İNTERNETTE NASIL Bİ HIZDA DEĞİŞİKLİK OLUR VE ÖNERECEĞİNİZ MARKALAR VARMI LİNK OLARAK ATARSANIZ SEVİNİRİM TESEKKÜrler.

İŞLETİM : INTEL PENTIUM D 3.00GHZ 3.00GHZ

Ram alıcam Demissin ama 2 GB kac MHz RAm Bellek Alıcan Onu Bir Belirtmemissin.. Benim Sana Tavsiyem.. Performance Kinkston 2 Gb Lik Ram Al Hem Kalite bakımından Cok iyi Hemde Performans Ramı.. Tabi Alıcan Ramin MHz Hızıda Önemli.. Suan Elinde Bulunan Ramin Kac MHz Oldugunu Söylersen Daha iyi Olur....!!

Dostum Anakartına Baktım Ve SEnin Anakartın 1+1 Olarak Ram destekliyor.. Yani Sen bu anakarta 2 GB lik tek Ram Takamassın.. Suan Elinde Bulunan Ramin Ne Marka bilmiyorum Ama.. Bana Göre Kinkston Ram dan Baskası Yalan..!! İyi Performance Vermez.. Benim Sahsi Fikrime Göre Sende Bulunan 1 Gb lik Rami Birine Sata biliyorsan sat.. ve Performance Kinkston 1 Gb 533 MHz Ram bellek Al 2 Tane Pc nde Gözle Görülür Hızlılıhı Farkedeceksin..!!

Dostum Anakartına Baktım Ve SEnin Anakartın 1+1 Olarak Ram destekliyor.. Yani Sen bu anakarta 2 GB lik tek Ram Takamassın.. Suan Elinde Bulunan Ramin Ne Marka bilmiyorum Ama.. Bana Göre Kinkston Ram dan Baskası Yalan..!! İyi Performance Vermez.. Benim Sahsi Fikrime Göre Sende Bulunan 1 Gb lik Rami Birine Sata biliyorsan sat.. ve Performance Kinkston 1 Gb 533 MHz Ram bellek Al 2 Tane Pc nde Gözle Görülür Hızlılıhı Farkedeceksin..!!

+1 :good: evt aynı zamanda anakart 1 +1 en fazla 1 gb daha baglayabılır

kullandığın ram de bi sorun yoksa onun aynısını al marka olarak birbirleriyle uyum sağlar değişk marka alırsan sağlamaz ddr2 ise onu al

ddr3 onu al normalde 667mhz vaya anakart destekliyorsa 800mhz saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...