Jump to content

Modem Reset-İstek

efehan48

Recommended Posts

Kablo net için yeni aldığım Motorola SVG1501/E Modemime Pcden reset attırabileceğim bir yazılım yazabilecek usta arıyorum.

Modemin içine giriş http://192.168.0.1/ şeklindedir.Yardımlar acamilere açıklayıcı olursa sevinirim.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Olmayanlarada teşekkür ederim.Bu biraz Zaza dayı gibi oldu ama olsun. :good:

Herkese iyi günler ve hayırlı işler. :drinks::clapping:

Bugün, 14:25 SecondLife

zaten yazılmış bir sürü yazılım var neden tekarar yazılmasını istiyorsun ?

Her hangibi bir programda mı kullanmak istiyorsun ?

source Kodlarımı Lazım ?

Source Kodları Lazım değil ise : Telnet script Tools Kullana Bilirsin

Kardeş adsl yi bırakıp modem kampanyalı kablo nete geçtim. onlarda bu modemi verdiler.önceki modem air tes idi. Forumdaki reset programları onu çalıştırıyordu .Pc den istediğim gibi reset atabiliyordum.Bu modemde bunu beceremedim.Reset programları bir işe yaramadı.Bende bu işin acemisi olduğumdan bana yardımcı olabilecek ustalar arıyorum.

İlgine teşekkür ederim.

Anlıyorum seni ama Biraz yardımcı olmalısın;

1) Kablo net'in vediği modemlerin genellikle http portları kapalı olur seninki açıkmı.(webbrowser den modeme ulaşabiliyormusun ?)

2) Modeme Telnet' ten ulaşa biliyormusun

Kardeş modeme girebiliyorum .Ama ingilizce olduğundan anlayamadım.Nasıl olacağını.Modeme

Please register to see this content.
adresinden admin ve motorola parola ile ulaşabiliyorum.

Telnet ten bağlantı yapa biliyormusun ?

Valla bu modem yeni olduğundan tel net nedir onuda biliom desem yalan olur. :D Benim isteğim sadece reset modem 1.0 var forumda.

O çok güzel çalışıyordu air ties ile . O tür bir yazılımdı.Senide meşgul ettim ama kusura bakma artık :rolleyes:

Arkadaşım kablo nette ıp adresi reset atmayla değişmiyo bildiğim kadarıyla,senin ihtiyacın yeni ıp adresi alacak bi yazılım,kablonette (uydunet) ıp değiştirme diye ararsan işine yarıcak biçok yazılım ve yöntem bulabilirsin..

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...