Jump to content

2 Veya 4 Mbit Paylaştırma

canpolat11

Recommended Posts

arkadaşlar benim şu an 1mbit sınırsız var ve yan tarafa konmuşumuz geldi ve hızı 2 yapıp paylaştırsak olurmu dedi bende olur dedim modemi değiştircez 4 portlu alıp bide kablo uzatcaz rj-45 dedim burası tamamdır herhalde benim sorum şu 2mbitin en yüksek hızı 230 benim bildiğim bunu iki taraf içinde paylaştırabilirmiyiz mesela karşı taraf 70-80 kb ile indirecek bende 150 kb şeklinde indireceğim bu bunu yapan program galiba du meter flaan herhalde yanlış biliyorsam hangi programı önerip nasıl yapabileceğimi açıklarsanız sevinirim yani hızım düşmesin istiyorum şu an ben 110-140 kb ile 1 mbitle gidiyorum bunun altına düşmesin istiyorum yardımcı olursanız sevinirimsaygılar

arkadaşlar bu foruma en oldu hiç mi bişey bilmiyorsunuz :D lütfen yardım edin basit bir soru

Hiç mi form u araştırmayı bilmiyorsun onlarca yazı var her 2 gunde bir aynı sorular.

Netlimiter kullan ama unutmaki karsı taraf bu programı kaldırırsa istediği kadar ceker gercek cozum mu arıyorsun ya linux server kurcaksın ya isa server ayrı bir pcden cıkcak herkes ha profosyonelim cok biliyorum dersen utm firewall akıllı siwtch yada bu işi yapabilen krumsal adsl modemler vpn li tumleşik firewall lu işini gorur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...