Jump to content

Logitech X-530 5.1 Ses Sistemi

__no__name__

Recommended Posts

Dostum Wooferde bulunan amfiden dolayıdır Transistoru sogutmak için ekstra fan kullanmıslarama fan sesinin izole olması gerekir. Ses seviyesini yukselttikce fan sesi yukseliyorsa iade edebilirsin..

soğutmak için dedinde woofer dünden beri fişte takılı ondan olabilirmi?

genelde mikrofon ayarlarında dışarı ses ver seçeneği açıksa bu olabiliyor mümkünse mikrofon ayarlarını kontrol et.

ses kartı olmadığından dolayı onboard kullanıyorum(5.1 destekli) o yüzdende mikrofon çıkışı yok :D

soğutmak için dedinde woofer dünden beri fişte takılı ondan olabilirmi?

Dostum anfi devreleri İster 5 Dakika ister 24 calıssın onemli degil transistorlerde temperature kullanılmaz işlemcilerdeki gibi direk calısırlar ses yukseldiginde fan sesi neden yukseliyor sorusuda daha yuksek akım cekip fanı hızlandırdıgı içinmi diye sormustum Buyuk ihtimalle fan sorunudur ama aldıgın ses sistemi pek pahalı degil ve ses asırı derecede rahatsız edici degilse Kullanmaya dewam et bence cunku satıs sonrası destek cok sıkıntılı bu tur pc sarf malzemelerinde..

Fanla degil aleminyum sogutucu ile sogutuluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Vın sesi genelde kablo izole degil ya da jaklar iyi oturmazsa yapar. Microfonda önemli ses ayarları ve kablolarını kontrol et bence.

Fanla degil aleminyum sogutucu ile sogutuluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Vın sesi genelde kablo izole degil ya da jaklar iyi oturmazsa yapar. Microfonda önemli ses ayarları ve kablolarını kontrol et bence.

İddaya girip acıp bakalımmı :) dedigin ucuz işcilik kullanan markalardaydı aluminyum sogutma dostum. ve iki yıl garantili urun yaklasık 6-7 kere transistor arızasına giderdi servise bunun onune gecmek için fanla sogutma sistemine gectiler tamam transistor uzerinde aluminym Plaka var onunda uzerinde fan bulunuyor

İddaya girip acıp bakalımmı :) dedigin ucuz işcilik kullanan markalardaydı aluminyum sogutma dostum. ve iki yıl garantili urun yaklasık 6-7 kere transistor arızasına giderdi servise bunun onune gecmek için fanla sogutma sistemine gectiler tamam transistor uzerinde aluminym Plaka var onunda uzerinde fan bulunuyor

Yok yahu abartmışsın sony, creative, philips, (aklıma gelenler) kalitesiz mi? Degil tabiki önemli olan gücü çok güçlü olmayan sistemlerde hala kullanılıyor. Bende 25 Watt Rms diye hatırladıgım için söylemiştim. Öyle diyorsanız dogrudur emin degilim gerçekten. Elektronikten anlayan biri olarak o ses sadece fandan kaynaklanmaz onu belirtmek istemiştim. İddayı başka bir meseleye saklayalım. Olan arkadaşın ses sistemine olmasın :)

Bu ses sistemini 4 senedir kullanıyorum arkadaşım. Bugüne kadar ne kadar zorladıysam hiç bir sorun çıkartmadı. Amfi üzerinde ki bass seviyeside sonda her zaman. Fanlamı çalışıyor yoksa alüminyum soğutmaylamı hiç merak etmedim çünkü bugüne kadar 1 kez dahi sorun çıkartmadı. Vınn sesi nasıl oluyor bilmiyorum, bende o ses hiç olmadı. Ucuz bir sistem demiş Besher arkadaşımız. Geçen seneye kadar 160 liraya satılıyordu. 4 senelik bir ürünün nerde bu fiyata satıldığı görülmüş? Isınma sorunu ise hiç yok. Aldığımdan beri hiç fişten çekmedim. Elektrikler giderse güç gidiyordu o kadar :) Yeni aldığına göre git değiştir. 15 günü geçmediği için yenisiyle değiştiriceklerdir hemen. Servisle uğraşmazsın. Yine aynı sesi çıkartırsa eğer demekki ben o sesten anlamıyorumdur :) Ama güle güle kullan sistemini. İstediğin kadar da zorla, korkma patlar bişey olur diye :) Logitech bu kaliteli marka ;) Adamların ürettikleri ürünler zaten sınırlı. Ses sitemi ağırlıklı olmak üzere sadece bilgisayar sarf malzemesi üretiyorlar.

Bu ses sistemini 4 senedir kullanıyorum arkadaşım. Bugüne kadar ne kadar zorladıysam hiç bir sorun çıkartmadı. Amfi üzerinde ki bass seviyeside sonda her zaman. Fanlamı çalışıyor yoksa alüminyum soğutmaylamı hiç merak etmedim çünkü bugüne kadar 1 kez dahi sorun çıkartmadı. Vınn sesi nasıl oluyor bilmiyorum, bende o ses hiç olmadı. Ucuz bir sistem demiş Besher arkadaşımız. Geçen seneye kadar 160 liraya satılıyordu. 4 senelik bir ürünün nerde bu fiyata satıldığı görülmüş? Isınma sorunu ise hiç yok. Aldığımdan beri hiç fişten çekmedim. Elektrikler giderse güç gidiyordu o kadar :) Yeni aldığına göre git değiştir. 15 günü geçmediği için yenisiyle değiştiriceklerdir hemen. Servisle uğraşmazsın. Yine aynı sesi çıkartırsa eğer demekki ben o sesten anlamıyorumdur :) Ama güle güle kullan sistemini. İstediğin kadar da zorla, korkma patlar bişey olur diye :) Logitech bu kaliteli marka ;) Adamların ürettikleri ürünler zaten sınırlı. Ses sitemi ağırlıklı olmak üzere sadece bilgisayar sarf malzemesi üretiyorlar.

en iyisi ben bunu 30dk'dan fazla zorlim sorun çıkmasa kullanmaya devam :D, wooferden gelen ses rahatsız edici değil, woofere veya başka bir şeye zararlı gelebilir mi diye açmıştım konuyu, ses ile ilgili bir sorun da yok sorunsuz çalışıyor ürünün zaten 2 yıl garantisi var şimdi gidip değiştiremem'de zaten (öğrenciyim:D) ilerde sorun yaratırsa'da nereye gideceğimi biliyorum :D herkese teşekkür ederim ilginiz için

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...