Jump to content

Kullandığınız Işletim Sistemi Lisanslımı?

zinnnn

Recommended Posts

Win vistaya para vermiştim karşılığını alamadım bende microsoftun hatası olduğunu ve bana win 7 yi hediye ettiğini düşünüyorum artık.

Sonuçta arabayı tamir ettirdiğinizde ve araba yine bozulursa tamircinin ücretsiz tamir etmesi gerekli yada kasgodan arabayı vurarak değiştirirsiniz değilmi?

Win vistaya para vermiştim karşılığını alamadım bende microsoftun hatası olduğunu ve bana win 7 yi hediye ettiğini düşünüyorum artık.

Sonuçta arabayı tamir ettirdiğinizde ve araba yine bozulursa tamircinin ücretsiz tamir etmesi gerekli yada kasgodan arabayı vurarak değiştirirsiniz değilmi?

hediye ettilermi peki dostum,bill amca paraya kıydımı[/CODE]

:D

Win7 Ultimate Orjinal Lisanslı Değil ama Lisanslı

anket yapsaydın daha iyi olurdu bence :)

[CODE]hiçte aklıma gelmemişti bu arkadaşım,bu seferlik öyle olsun kusura bakmayın[/CODE]

:rolleyes2:

Ben windows 7 indirdim..Allah razı olsun,çalışan üstünde iyi çalışmış..Birde baktım en altta ne göreyim..Lisanslıdır mavi etiketi kapı gibi duruyo... :yahoo:

Bendeki "anadan doğma" Lisanslı..

Üstteki resimde sağ alt köşede görünen..in aynısından.

İşletim sistemine para vericek kadar bir maddi kazancım olursa niye olmasın ?

Ama şimdi mümkün değil.

Bir yazılımcı olarak bu halime üzülüyorum malesef :(

İnş.Birgün yazılımları parasını vererek kullanabilirim.

Bende Microsoftun bütün işletim sistemleri mevcut hepsi de orijinal. Malesef hiç birini kullanmıyorum.

Her seferinde etkinleştir, telefonla etkinleştir, süreniz doldu, yanlış tuşladınız bunun gibi abur cubur lanet sorularından bıktığım için microsoft ürünleri yerine TNCTR işletim sistemlerini kullanıyorum. Sağolsun TNCTR deki kardeşlerim. Geniş imkan bol alternatif ve hemde bedeva. Eli öpülesiler bizi microsoft zulmünden kurtardı. TNCTR ailesine şükranlarımı arzediyorum.

• 2 hafta sonra ...

Bi dünya lisansız pc kullanıyorum ve elimde lisanslarımda var ama kurulum yaparken gidip seriallerine falanmı baqacam yada laptopu cevırmek serialine baqmak zor bende o yüzden umursamıyorum veriyorum hep ilaclı işletim sistemlerini gerek kalmıyor :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...