Jump to content

Bilgisayar Bakım Ve Onarım Iş Yeri Açmak Istiyorum

abdispowerr

Recommended Posts

Bu iş için ne kadar sermaye gerekli ?

Bu işi yapmak için ne tür belgeler gerekli?

Arkadaşlar beni bilgisayar merağı sardı tutturdum ille bi iş yeri açacağım diyorum..

Herkes zarar edersin diyo..ama ben çok cesaretliyim, bu konuda bilgisi olanlar fikir yönünden yardımcı olabilirlermi lütfenn !

Konuyu okuyup yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum..

Şimdi senin 0 liran var, işyeri açtın batırdın elinde yine 0 liran olur, yani zarar etmezsin, kimsenin dolduruşuna gelme arkadaşım, biraz cesaret biraz bilgi birazda sermaye ufaktan ufaktan başlarsın, Resmi belge olarak ustalık belgesi olması şart, onuda halk eğitim merkezlerinden kurs görüp alabilirsin, muhasebeci için gerekli evraklar bilindik şeyler, kimlik belgesi ikametgah vs.

Eğer sadece bakım ve onarım yapacaksan biraz bilgin ve birkaç parça elektronik parça olması lazım. En başta sağlam ramlar hdd ler işlemciler falan, birkaç çeşit bulundurman lazım, ayrıca bir tane kvm switch al, çok faydasını görürsün, ampermetre, havye, yanmaz bant, işlemci fanları vs. vs. Yani bilindik şeyler. Topu topu en fazla 5000 TL işini görür heralde muhasebe işlemleri dahil...

İnşallah cesaret edip başlarsın, ekmeğini helal yoldan kazanırsın, herkes bu işi anasının karnında öğrenmiyor...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...