Jump to content

8 Mbps Ye Kadar 49 Tl Sınırsız Ilginç...

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

Telefon hattına gerek yok arkadaşlar.İlk iki ay 10 TL sonaki aylar 50 TL ödüyorsunuz.Hem 10 mbps hem sınırsız(superonline fiber)

4442220 'ı arayıp istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.Başvuru formu;

Please register to see this content.

2rgnl2q.jpg

Ankara'da
Batıkent, Bilkent, Çankaya, Çayyolu, Eryaman, Etimesgut, Oran, Söğütözü-Çukurambar, Ümitköy, Yenimahalle

İstanbul'da
Acıbadem, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçeşehir, Başakşehir, Bayrampaşa, Beykoz, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Esentepe, Esenyurt, Halkalı, İçerenköy, Kemerburgaz, Kuyumcukent, Kozyatağı, Maltepe, Maslak, Pendik, Samandıra, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye, Yakuplu

İzmir'de
75.Yıl, Alsancak, Bornova, Buca, Çankaya, Evka-3, Gaziemir, Kuzey Mavişehir, Mavişehir, Manavkuyu, Narlıdere

Bursa'da
Nilüfer - Özlüce, Yeşilşehir

Kocaeli'de
Akçakoca, Körfez, İzmit

Fiber internet ne işe yarar? TTnet'in sunduğu 8mbps hizmetinden farkı nedir?

Arkadaşlar ttnet bize 8 mbps hızlı interneti sunuyor fakat 15gb'ı geçtiğimizde hızımız 512 KB gibi komik bir rakama iniyor(yani bir nevi cezalandırıyor :D ) Superonline fiber internet paketi 10 mbps hızında ve hiç düşmüyor ve aynı ücreti ödüyoruz(isterseniz ayda 800gb indirin).Peki bu 10mbps fiber internetle filmler,oyunlar,müzikler ne kadar süreye iniyor?

2 saatlik bir film 15 dkya

4 GB'lık bir dvd oyunu bir buçuk saate

Şarkılarla dolu bir albümü(50mb varsayalım) 1dk'dan kısa sürede indiriyor

• Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Sana Şöle Bi cevap yazıyorum Ben 8Mb Bit kullanıyorum ama 700Kb ile cekiyor yani sen ne kadar alırsan al belli bi kapasitede cekiyor Aşagıda gorulduqu gibi

Soru : Peki Bunu 8Mb Bit le nasıl Cekebiliriz

Cevap : Bi Fiber Optik kiralarsın Ana Bilgisayarına Baglarsın 8MB bit 700Kb gelecegine 8Mb ile Gelir

Soru : fiber Optik ücreti ne kadar

Cevap : en Adi si 750$ dan baslıyor ve bu makinayı almak insana mantıksız geliyor

Soru : Öneriniz nedir

Cevap : TTnet aboneligini kapattırırsın Süper Online ye gecersin 8Mb bit yapatırırsın 49 TL ye Yanında Fİber Optigi Ücretsiz verirler

Kısa Bir dipnot :

TTneTin 8MB Bit Sistemi Aylık 49 Deqil 53 TL dir Ordaki Fiyatlar KDV DAHİL DEgildir

Sana Şöle Bi cevap yazıyorum Ben 8Mb Bit kullanıyorum ama 700Kb ile cekiyor yani sen ne kadar alırsan al belli bi kapasitede cekiyor Aşagıda gorulduqu gibi

Cevap : Bi Fiber Optik kiralarsın Ana Bilgisayarına Baglarsın 8MB bit 700Kb gelecegine 8Mb ile Gelir

Cevap : en Adi si 750$ dan baslıyor ve bu makinayı almak insana mantıksız geliyor

Cevap : TTnet aboneligini kapattırırsın Süper Online ye gecersin 8Mb bit yapatırırsın 49 TL ye Yanında Fİber Optigi Ücretsiz verirler

Kısa Bir dipnot :

TTneTin 8MB Bit Sistemi Aylık 49 Deqil 53 TL dir Ordaki Fiyatlar KDV DAHİL DEgildir

Burdada Kota miktarım war inş Yeterince acık olmsumdur yani TTneTin yaptıgı Bir oyun ;)

Kısa Bir dipnot :

thumb_655965011.JPG

Burdada Kota miktarım war inş Yeterince acık olmsumdur yani TTneTin yaptıgı Bir oyun ;)

Kısa Bir dipnot :

thumb_655965011.JPG

arkdaslar bu 8 mbps hikayesinin acıkcası sudur ... size söylediği gibi 8 Mbps kadar .. yani ne demek istiyor size.. manası sudur .. sizin evine en yakın Turk Telekom Adsl Santraline ne kadar yakın iseniz size en iyi hizmeti sunar ... net 8 mbps i görebilme imkanınız olabilir... veya veya blundugunuz santralin alt yapısı berbat ise yani eski tip kablolama ise size net 8 Mbps i sağlayamaz ...

Gelelim download hikayesine .. 1 ay içerisinde 15 gb ve üzeri download edildiğinde otomatikman hemen hattınız o ayı atlatana kadar.. allah o arkadasa sabır versin .. 512 Kbps 'e düşürüyorlar ..

BİZLERE GÜZEL HABER FİBER OPTİK KABLOLAMA PROJESİ BASLADI YANİ NET HIZIMIZI ALABİLİCEĞİZ BULUNDUMUZ MEKANDAKİ SANTRALE BAKILMAKSIZIN(3-5 YIL İÇERİSNDE)

Telefon hattına gerek yok arkadaşlar.İlk iki ay 10 TL sonaki aylar 50 TL ödüyorsunuz.Hem 10 mbps hem sınırsız(superonline fiber)

4442220 'ı arayıp istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.Başvuru formu;

2rgnl2q.jpg

Fiber internet ne işe yarar? TTnet'in sunduğu 8mbps hizmetinden farkı nedir?

Arkadaşlar ttnet bize 8 mbps hızlı interneti sunuyor fakat 15gb'ı geçtiğimizde hızımız 512 KB gibi komik bir rakama iniyor(yani bir nevi cezalandırıyor :D ) Superonline fiber internet paketi 10 mbps hızında ve hiç düşmüyor ve aynı ücreti ödüyoruz(isterseniz ayda 800gb indirin).Peki bu 10mbps fiber internetle filmler,oyunlar,müzikler ne kadar süreye iniyor?

2 saatlik bir film 15 dkya

4 GB'lık bir dvd oyunu bir buçuk saate

Şarkılarla dolu bir albümü(50mb varsayalım) 1dk'dan kısa sürede indiriyor

Bizim buraya geldiğini görürmüyüm acaba :D gelirse gerçekten süper olur hemen geçerim.

• 1 ay sonra...

Selam arkadaşlar tam 1 ay kullandım netlimitsiz pakedini önceki mesajımda 6.96 gözüküyodu indirme hızım faturayı ödedikten sonra internet kesildi 3 gün yoktu sonra bi kaç yeri aradım yaptılar interneti yanlız internet hızım şimdi resimdeki gibi upload hızında bi değişme yok ttneti aradım yapabileceğimiz bir şey yok dedi acaba nasıl geri getirebilirim eski hızımı önceden 1 mb ı gördüm indirirken şimdi 210 kb ı geçemiyorum ..:(

772230092.png

Arkadaşlar bende 8 mb kadar 49 tl olan paketten kullanıyorum 950kb/s ile rapid premium varken download yapıyorum 4 aydır kullanıyorum 20 gb üzerinde download yaptım yani 15 gb geçtim ama hızımda düşme olmadı (not Evim santrale çok yakın) Bu şekilde

arkadaşlar şimdi benim aklıma bişey takıldı genelde hep 8mb limitsiz paketlerde bu 15 gb adil kullanımdan bahsediliyorya hızın düşüp düşmeyeceği muallak bi durum ya! şimdi gidip 8mbit ama 6gb kotalı alsam bu limitsiz tarife içinde adil kullanım geçerlimi acaba? ttnetin sayfasında göremedim veya gözüme çarpmadı ve orda limit aşım ücreti "Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 8 Mbps'ye kadar limitli paketler için (4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB) aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 TL'yi geçemez." yazmakta. kısaca yeri geliyor abanıyoruz yeri geliyo 6 gb ı bulamayanlar bile oluyordur ve buda ayda 39TL. ve eğer buna adil kullanım uygulanmıyorsa kafam rahat yeri gelir 10lira fazla verir 512 ile çıldırmam gibi geliyor...

Ben size sormak istiyorum 8 Mps'lik internette 50 TL mi ödüyoruz yoksa şu kadar kotayı geçince bağlantın düşüyor olayları var mı aklım karışdı ...

Tarife değişip şu düşük bağlantıdan kurtulmak istiyorum. Kimi arkadaşımda 8 Mps 50 TL ödüyorlarmış Kimisi Biz 100 TL ödüyoruz 8 Mps'lik diyor. Aydınlatın beni tarife değiştiricem artık...

Burayı bir incelermisiniz : Smile ADSL Sınırsız kota 49 TL

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...