Jump to content

Bir Hackerin Acı Hikayesi...

kaosem

Recommended Posts

Türkiyede Hacker Olmak… Ben türkiyede Oturuyorum…. Bir gün bir arkadaşim Slayt gönderdi…ve Çok güzel Slaytini açtim Ve Slayti Yapan kişinin adresini hotmailime ekledim…. Benin Annem Ve Babam Da bir Kurumda müdür Olarak çalişmakta.. Bana Ögrenmem için bir bilgisayar Aldilar Ve Ben iyi şekilde ögrendim Ve dişarida Satilan Cd Lerden.. Şifre çözücüsü Aldim Bu Adrese girdim.. Baktim.. Yazi Dolu… Ve Yazilardan başka bir Şey Yoktu…ve Bende Kizdim.. E-mail kutusundaki bütün Yazilari sildim… Ve benim mailime Gelen bir Mesaj.. Yazilarimi sildin dünyami Karartin..bak Bundan Sonra senin dünyan Nasil Karariyor…bu bir Hirsizliktir Ve Ben Bunu Asla Affetmem… ÜÇ gün Sonra bağli Bulundugumuz Karakoldan Evrak işleriyle ilgili bir polis Memuru Eve geldi.. Ve evdeki bilgisayari kimin kullandiği Konusunda Babamin ifadesini Aldi..ancak Babam Bu bilgisayari benim kullandiğimi söyledi… beş gün Sonra Savciliktan çağirdilar..bu Şahsin bilgisayarina girip içindekileri silmişsin dediler Bende İnkar ettim Ancak.. Polis Evde Aramada benim yaptiğimi bilgisayardan tesbit ettiler Ve küçük yaşta Çocuklarin resmini İnternetten indirdigim Slaytlarida Buldular...beni Mahkemeye Sevk ettiler Mahkeme De benim 17 yaşinda olduğum için Serbest Birakti.. Avukatla konuştuk 6 Yil Cezasi Var Ama yaş küçük Para Cezasiyla Kurtulur dedi.. Ben De Kizdim Tekrar Bu Şahsin bilgisayarina girdim.. Ve tüm bilgileri sildim.. Onbeş gün Sonra aniden görülen Luzum üzerine Babamin tayininin bir doğu iline annemin tayininin Trakyada bir İle çiktiğini ögrendim.. Annem Babam aniden bir Gecede terfien tayin Olduklari Yerde 15 gün içinde işe başladilar.. Bende Restoran sahibi Dayimin evinde Kaldim Ancak iki gün Sonra görevliler Gelerek Restoranti sağlik yönünden Kapattilar.. Askeriyede çalişan Amcamin Yanina gittim..ama Nedense Eve hergün yüzü Kirmizi geliyordu..bir süre Sonra beni rezil ettin Çok GÜÇ Duruma düşürdün diyip beni Evden Atti… Okulda beni Seven Çok KİŞİ Vardi..ne olduğunu Anlamadim birden Ögretmenler benimle Dersten Çikinca konuşmazlar Oldu arkadaşlarim Yanima gelmiyorlardi.. Ve benimle kimse konuşmaz Oldu..ders başladiğinda Ögretmenler Bana Sen İstersen dişari çikabilirsin diyorlardi… birgün Okuldan Çikarken iki polis geldi Ve beni Alip Çocuk ıslahevine ******ürdüler… Mahkeme bitmiş…3 Ay içeride Yattim.. Orada başima gelenleri Anlatmak istemiyorum.. Cezaevinde gardiyan dahil Herkez benimle Tek kelime konuşmadilar.. Mahkumlar Korkularindan Yanima yaklaşmadilar…beni Yalniz Biraktilar cezaevi çikişimda annemi Aradim..bulamadim emekli olmuş.. Ve bir Erkekle birlikte Ortadan kaybolmuş… Babami Aradim Annenle Ayrildik senin yüzünden Buraya sürüldüm dedi… Telefonu yüzüme Kapatti.. Akrabalarim beni Kabul etmedi… Kiz kardeşim acil Olarak Kars iline sürgün Ögretmen Olarak gittigini ögrendim… şimdi Ne Yapiyorum biliyormusunuz.. Bir İnternet Kafede Yatip Kalkiyorum.. Burada Karin tokluğuna çalişiyorum… bütün ailemin Ve kendimin Hayatini Karartim… tövbe bir Daha kimsenin bilgisayarina girmem…. "

Ya bunu aldığım yerde bunun gerçek olduğundan bahsetti ben okudum ve üzüldüm sizlede paylaşmak istiyorum....

• Editor

bana pek inandırıcı gelmedi...

bu çocuk (böyle bir çocuk var mı, o da meçhul de !!) madem başkalarının güvenlik açığını bularak bilgisayarlarına girebiliyor, neden bu tür saldırıları yaparken kendi bilgisayarının IP numarasını saklamasını becerememiş, kendi güvenlik açığını kapatamamış ?? :)

Ya zaten herşeyini kaybetmiş devam etseydi bari pek inandırıcıda gelmedi doğrusu başkasının pc sine girip veri silebiliyo da neden kendini gizleyemiyo neden pc deki logları temizlemiyo anlayamadım satınalma cd deki belgeler le bunu nası başarıyo birinin pc sine girdi diye neden tüm toplumdan dışlanı yo aksine popüler olması lazım isim yapması lazım

garip yani

Arabesk fantazi dalında oskar adayı

Kilimcinin kör oğlu küçük emrah filmi gibi acıklı bi okadar sürükleyici bir başyapıt olmuş

Bunu yazan insanın o kendi özel dünyasının bi adı varmı acaba Alice harikalar diyarında konseptinin çakma arabesk versiyonumu

1)e-mail kutusu yazı dolu diye (ne olucaksa başka) kızıp mail kutusunu boşaltan bi velet,

2)tayin edilen anne 3 ay içinde emekli oluyor,cezaevi çıkışında anne aranıyor ama bulunamamasına rağmen bi erkekle kaçtığına kadar bilgi bulunabiliyor,

3)içerde mahkumlar bu veletden korkuyor,

4)kurgusu tamamen saçmalıktan ve mantıksızlıktan öte gidemeyen bi senaryo..

tikliyi anımsattı bana anca o yazar böylesini :)

Arabesk fantazi dalında oskar adayı

Kilimcinin kör oğlu küçük emrah filmi gibi acıklı bi okadar sürükleyici bir başyapıt olmuş

Bunu yazan insanın o kendi özel dünyasının bi adı varmı acaba Alice harikalar diyarında konseptinin çakma arabesk versiyonumu

güzeldi yaw :D

Buyurun arkadaşlar bu da öyle olmaz böyle olur versiyon 1.1 orjinal metne büyük harflerle edit yapılarak hazırlanmıştır full katılımsız aktivasyon istemez ve tabiki kurulum açıklaması:dribble:

En iyi sonucu almak için önce orjinal metni okuyunuz

ve küçük emrah ben öksüz ben yetim eşliginde hayalinizde canlandırarak okuyunuz

Bir Hacker in Saçma Hikayesi (Orjinal adı Bir Hackerin Acı Hikayesi)

:clapping:

Türkiyede APTAL BİR HACKER Olmak? Ben türkiyede Oturuyorum AYAKTA DURMAYI SEVMEM?. Bir gün bir arkadaşim Slayt gönderdi?ve Çok güzel SLAYTA AÇTIM Ve Slayti Yapan kişinin adresini KENDİME ekledim?. Benin Annem Ve Babam Da bir Kurumda HİZMETKAR Olarak çalişmakta.. Bana Ögrenmem için bir ABAKÜS Aldilar Ve Ben iyi şekilde ögrendim Ve dişarida Satilan Cd Lerden.. FASHION TV Şifre çözücüsü Aldim Bu Adrese girdim.. Baktim.. Yazi Dolu? Ve Yazilardan başka bir Şey Yoktu?ve Bende Kizdim.. E-mail kutusundaki bütün Yazilari sildim VE FASHION TV DEN CAPSLARI KOYDUM? Ve benim mailime Gelen bir Mesaj.. Yazilarimi sildin dünyami Karartin ARTIK KARANLIK DÜNYAMIN GÜNEŞİ SENSİN..bak Bundan Sonra senin dünyan Nasil Karariyor?bu bir Hirsizliktir Ve Ben Bunu Asla Affetmem ÇÜNKÜ İNSAN DEĞİLİM? Üç gün Sonra bağli Bulundugumuz Karakoldan BİZİ ÇÖZDÜLER Evrak işleriyle ilgili bir polis Memuru Eve geldi ÇÜNKÜ EVRAK İŞLERİNDEN SIKILMIŞ .. Ve evdeki bilgisayari kimin kullandiği Konusunda Babamin ifadesini Aldi ..ancak Babam Bu bilgisayari BEDENSİZ VARLIKLARIN kullandiğimi söyledi? beş gün Sonra Savciliktan çağirdilar DUYMAZDAN GELDİK FAKAT ..bu ANGUTUN bilgisayarina girip içindekileri silmişsin YERİNE FASHION TV CAPS I KOYMUŞSUN dediler Bende İnkar ettim Ancak.. Polis Evde Aramada benim yaptiğimi NAL İZLERİNDEN tesbit ettiler Ve küçük yaşta Çocuklarin resmini İnternetten indirdigim Slaytlarida Buldular BEN DE BUNLARI BEDENSİZ VARLIKLAR İNDİRMİŞTİR DEDİM...beni Mahkemeye Sevk ettiler Mahkeme De benim 17 yaşinda olduğum için Serbest Birakti.. Avukatla konuştuk 6 Yil Cezasi Var Ama yaş küçük RÜŞVET VERİRSEK Kurtulur dedi.. Ben De Kizdim Tekrar Bu ANGUTUN bilgisayarina girdim.. Ve tüm bilgileri sildim YİNE CAPS LARI KOYDUM.. Onbeş gün Sonra aniden görülen Luzum üzerine Babamin tayininin ANTARTİKA annemin tayininin AFRİKAYA çiktiğini ögrendim.. Annem Babam aniden bir Gecede terfien tayin Olduklari Yerde 15 gün içinde İŞTEN ATILDILAR.. Bende GAZİNO sahibi Dayimin evinde Kaldim Ancak iki gün Sonra görevliler Gelerek GAZİNOYU sağlik yönünden Kapattilar.. Askeriyede çalişan Amcamin Yanina gittim..ama Nedense Eve hergün yüzü SARI-KIRMIZI geliyordu..bir süre Sonra beni rezil ettin Çok GÜÇ Duruma düşürdün SEN FENERLİYMİŞSİN diyip beni Evden Atti? Okulda beni Seven Çok Kişi YOKTU BENDE KİMSEYİ SEVMEZDİM..ne olduğunu Anlamadim birden Ögretmenler benimle Dersten Çikinca konuşmaz Oldu arkadaşlarim Yanima gelmiyorlardi.. Ve benimle kimse konuşmaz Oldu..ders başladiğinda Ögretmenler Bana Sen İstersen dişari çikabilirsin KAFFANA GÖRE TAKIL GİT MÜDÜRÜN PC SİNE GİR diyorlardi ? birgün Okuldan Çikarken iki polis geldi Ve beni Alip Çocuk ıslahevine ******ürdüler? Mahkeme bitmiş?3 Ay içeride Yattim.. Orada başima gelenleri Anlatmak istemiyorum(((NEDEN ACABA))).. Cezaevinde gardiyan dahil Herkez benimle Tek kelime konuşmadilar .. Mahkumlar Korkularindan Yanima yaklaşmadilar (((NEDE OLSA CİHAN PEHLİVANI TIRSMIŞLARDIR)))?beni Yalniz Biraktilar cezaevi çikişimda annemi Aradim..bulamadim emekli olmuş.. Ve bir Erkekle birlikte Ortadan kaybolmuş? Babami Aradim Annenle Ayrildik senin yüzünden Buraya sürüldüm dedi? Telefonu yüzüme Kapatti.. Akrabalarim beni Kabul etmedi? Kiz kardeşim acil Olarak YENİ GİNEYE sürgün Ögretmen Olarak gittigini ögrendim? şimdi Ne Yapiyorum biliyormusunuz(((YETERRRRRRRRRRRRRR))).. Bir İnternet Kafede Yatip Kalkiyorum.. Burada Karin tokluğuna çalişiyorum GİNE AYNI ADAMA CAPS YOLLLUYORUM?

Adamlar, bankalardan milyondolar aktarıyor, en gizli servislerin bilgilerini alt-üst ediyor. Birkaç yıl hapiste yattıktan sonra en kral yerlerde işe alınıyorlar...Seninki biraz daha "küçük emrah" tarzı olmuş.

Gerekli açıklamayı en güzel şekilde yapmışsınız. Üstünde fazla konuşmaya gerek yok :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...