Jump to content

En Sevdiğiniz Moderatör

system_32

En Sevdiğiniz Moderatör&(Yönetici)  

100 members have voted

1. 1. :)

• νєяуLife ©
      11
    • sk8er_boi
      37
    • Tabele
      13
    • BrightBlade
      14
    • Bultar
      25
    • chAsEEr
      11
    • cumman
      11
    • exit
      8
    • TrendMark
      6
    • Akozdem!R
      15
    • Bilinchard
      18
    • blackman12
      21
    • CentilBoy
      12
    • onuchlu
      10
    • Psychology
      8
    • YAGMURADAM
      46
    • tenekecezve
      17
    • YeNiçeRi
      11
    • skyman
      8
    • tarihogretmeni
      9
    • onder
      11
    • muselmansuffe
      9
    • mavikiz
      8
    • HoT_JaZz
      13
    • frozsgy
      6
    • Falcon
      8
    • emily
      8
    • doruk101
      14

Recommended Posts

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Yine ismini değiştirmişsin :). Seven birileri hala var demek ki, ayrıca aslen Malatyalıyım, sadece Adıyamanda çalışıyorum. Hemşeri olarak görüyorsan o başka.

10 kişi kim bakalım, çıksın ortaya :D :D

sayın doruk101 öğretmenmisiniz adıyamanda bende adıyamanlıyımda merak ettim.

Bence bu tür konular foruma zarar veriyor. Ben 42 yaşında birisi olarak ve böyle forumlarda üst seviye de bir yönetici olarak konunun geleceğini pek parlak görmüyorum. Çünkü gittikçe konu sürtüşmelere sebep olacak gibi gözüküyor. Bu da forumun seviyesine pek yakışmıyor.

{Şahsi görüşüm olup, kimsenin üzerine alınmasını istemem}

Foruma zarar verecek bir durum yok. Herkes özgürce fikrini söyleyebilir. Eleştiriye açık olmak gerekir biraz.

Gelelim en sevdiğim moderatöre Yağmuradam sıralmada en sonda yer alan moderatörün adını söylemeye gerek yok o kendini biliyor zaten.

Foruma zarar verecek bir durum yok. Herkes özgürce fikrini söyleyebilir. Eleştiriye açık olmak gerekir biraz.

Gelelim en sevdiğim moderatöre Yağmuradam sıralmada en sonda yer alan moderatörün adını söylemeye gerek yok o kendini biliyor zaten.

"Eleştiriye açık olmak gerekir"

Peki siz bu foruma üye olurken kuralları okudunuz ve kabul ettiniz, aksi halde üye olamayacaktınız. Peki şartlarını kabul ettiğiniz bir sözleşmenin neresini eleştirmeye hakkınız olduğunu sanıyorsunuz? Bu forumdan istediğiniz ölçüde yararlanıyorsunuz, peki bunun karşılığında foruma, yönetime veya diğer üyelere ne veriyorsunuz? herhangi bir ücret ödüyor musunuz? Cevap: Hayır.

O zaman, herhangi bir ücret ödemeden yararlandığınız bir forumu eleştirmeye de hakkınız olduğunu düşünmüyorum. Forumu yönetmek de, yöneticileri tayin etmek de onların bileceği bir iş. Bu yüzden atanmış moderatorleri eleştirmek de yersiz.

en sevdiğim moderator bu başlığı kapatan moderator olacak valla dipsiz kuyu oldu iyice ...

"bitli" sende tersinden mi kalktın ne ? kapat konuyu işte ne üsteliyosunuz anlamıyorum

sayın doruk101 öğretmenmisiniz adıyamanda bende adıyamanlıyımda merak ettim.

Hayır öğretmen değilim, memurum, bir ilçesinde çalışıyorum. Tekrar belirtmekte fayda görüyorum, Doğma büyüme Malatyalıyım.

en sevdiğim moderator bu başlığı kapatan moderator olacak valla dipsiz kuyu oldu iyice ...

"bitli" sende tersinden mi kalktın ne ? kapat konuyu işte ne üsteliyosunuz anlamıyorum

GEREK YOKKİ.ONLAR POPÜLERLİĞİNİ GÖRÜYOLAR.BİZ ONLARIN PERFORMANSINI DEĞERLENDİRİYORUZ AYRICA.HEPSİ İYİ ZATEN O KONUYA SÖZÜM YOK.BİDE HEPSİ İYİ HEPSİ GÜZEL OLMASINA RAĞMEN GÖZÜMDE EN İYİ MODERATÖR:Bultar

birkaç yerde gördüğüm olaylara binayen isim vermeden bir eleştiri yönelteyim. Modların birçoğu çok sabırsız ve kaba. hiç gereği olmadık yerde milleti azarlar gibi yorum yazıyorlar. karşılarındakinin kim olduğunu ne olduğunuda hesaba katmaları gerekiyor. abisi amcası yaşında olan insanlar var. Öyle yazacaklarına susmaları yada açıklayıcı birşeyler yazmaları daha doğru olur kanaatindeyim. sonuçta çok kapsamlı bir forum. bilen bilmeyen dünya kadar adam geliyor. ismini bile doğru yazamayan var.

forum içerik olarak gerçekten kaliteli. ama yönetici arkadaşların tavırları olarak eksiklik var. mesaj genelinde de olduğu gibi yağmuradam ın olaylara yaklaşım tarzı hepsinden farklı kendini belli ediyor.

sk8er_boi CEVAP VERİYOR:

Karşısındakinin kim olduğunun bizim için hiçbir önemi yok. Forum demek anonimite demek, onlarca üyelik alıp küfürlü başlıklar açabilme özgürlüğü demek. Ne olduğun, kaç yaşında olduğun, babanın kim olduğu veya ne kadar paranın olduğu bizi hiç ilgilendirmez. Burada sınıflardan bağımsız bir topluluk oluşturduk. Ve kimseye farklı davranmıyoruz.

sk8er_boi çok doğru bir şey söylemiş.Çünkü o sana bağırıyormuş gibi olsada birde ters açıdan düşün.Okula gidiyorsan okuldada mutlaka azarlanırsın.Bitirdiysende disiplin için azarlanmışsındır.Ama bu çok farklı.Sende onu tanımıyor olabilirsin.O zaman o seni nerden tanısın?Birde forumda sizin için yapılan yeniliklere karşı gelip forumu batırırsanız,tabiki size öyle yazarlar.Bu arada sk8er_boi "istediğin gibi mesaj yazma sonucunu çıkartıyor"...

Bu Tarz Başlıklar Devamlı sorunlu bitmiştir bu başlığına gidişatı öyle sanırım.

Bu Sitedeki mod.ların hepsi Paylaşım yaparak (karşılıksız) yönetici olmuştur.ve Maaş almıyoruz burdan yöneticiler kabiliyeti nisbetinde zamanı ve imkanı oldukca katkıda bulunmaya çalışıyor.

ve yaş sınrı olarak tahmini 24 ile 35 üstüdür ve mürekkep yalamış insanlardır."üniversite mezunu yada bitirmek üzre. Kiminle nasıl üslüpta konuşacaklarını az çok biliyorlardır. ama tabiki burda insanların her saati,her günü bir olmuyor. bazen ağır,bazen sitemli,bazen alaycı cevap olabilir. olmaması gerekir ama oluyor.sakin bir insanım ben bile kırıcı cevap verebiliyorum.Tabi karşıdaki insanda nasıl anlmak istiyorsa öyle anlıyor.onada yapacak bişey yok tabiki. o anki haleti ruhiye ne ise onu yansıtabilir.bunu çok görmeyin 500.000 yakın üyesi olan site. her çeşit insan geliyor.

Daha önceki Tecrübelerden anladığım kadarı ile Bu konu maksadını aşmak üzre. konuyu kiltliyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...