Jump to content

En Sevdiğiniz Moderatör

system_32

En Sevdiğiniz Moderatör&(Yönetici)  

100 members have voted

1. 1. :)

• νєяуLife ©
      11
    • sk8er_boi
      37
    • Tabele
      13
    • BrightBlade
      14
    • Bultar
      25
    • chAsEEr
      11
    • cumman
      11
    • exit
      8
    • TrendMark
      6
    • Akozdem!R
      15
    • Bilinchard
      18
    • blackman12
      21
    • CentilBoy
      12
    • onuchlu
      10
    • Psychology
      8
    • YAGMURADAM
      46
    • tenekecezve
      17
    • YeNiçeRi
      11
    • skyman
      8
    • tarihogretmeni
      9
    • onder
      11
    • muselmansuffe
      9
    • mavikiz
      8
    • HoT_JaZz
      13
    • frozsgy
      6
    • Falcon
      8
    • emily
      8
    • doruk101
      14

Recommended Posts

Benim gözümde hepsi aynı valla. En azından box ta sohbet ettiklerim. Hepsi değerli ve cana yakın insanlar. sk8er_boi ile iletişim biraz zaman istiyo sadece :Q Aralarından seçip oy kullanmam yanlış olurdu ama Bultar'ıma bi kıyak geçeyim :lol: Oturup yemek yedik sohbet ettik ayıp olur şimdi :D Bultar arada künefe vuruya aklıma yauu. Keşke yemeden kalkmasaydık :dribble:

YAGMUR hocamada hörmetler!

Bana bakın hele. Bu YAGMURADAM yıkama yağlamaya gelmez, gözünüzün yaşına bakmaz banı basar haa. Ayağınızı denk alın. Benden söylemesi

:Q

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Benim gözümde hepsi aynı valla. En azından box ta sohbet ettiklerim. Hepsi değerli ve cana yakın insanlar. sk8er_boi ile iletişim biraz zaman istiyo sadece :Q Aralarından seçip oy kullanmam yanlış olurdu ama Bultar'ıma bi kıyak geçeyim :lol: Oturup yemek yedik sohbet ettik ayıp olur şimdi :D Bultar arada künefe vuruya aklıma yauu. Keşke yemeden kalkmasaydık :dribble:

YAGMUR hocamada hörmetler!

Bana bakın hele. Bu YAGMURADAM yıkama yağlamaya gelmez, gözünüzün yaşına bakmaz banı basar haa. Ayağınızı denk alın. Benden söylemesi

:Q

Tm abi :Q

bence hebsi iyi insanlar zaten öyle olmassa bu göreve gelmezlerdi üye arkadaşlarımız hangi moddan uyarı almışsa ona iyi degil diyo

kimi kendine yakın görürse ona iyi diyor halbüki biz iyi olursak kurallara uyarsak mesele yok yani iş bizden bitiyor

önce biz üyeler iyi olacak biz nasılsak öylede yönetiliriz ille birini seçecek olursam mod arkadaşların içinden benim yanımda

iki mod arkadaşım öne çıkıyor blinchard ve yagmuradam saygılarımla

Aslında modlar arasında bir seçim yapmak zor.Gerçi ankette ismini göremedim fakat her ne kadar şu anda aramızda olmasada morning de unutulmamalı.Sitede çok aktif her konuya yetişen bir kardeşimiz.Umuyorum en kısa zamanda yine aramızda olur.Bence o ankette morningin ismide olmalı.

doruk101'i çok seviyorum. Hem abim hem hemşehrim =) CentilBoy da hemşehrim sayılır onu da unutmadım =) Bultar abimi de gösterdiği ilgi alaka ve sıcaklıktan dolayı çok seviyorum.

Yine ismini değiştirmişsin :). Seven birileri hala var demek ki, ayrıca aslen Malatyalıyım, sadece Adıyamanda çalışıyorum. Hemşeri olarak görüyorsan o başka.

10 kişi kim bakalım, çıksın ortaya :D :D

birkaç yerde gördüğüm olaylara binayen isim vermeden bir eleştiri yönelteyim. Modların birçoğu çok sabırsız ve kaba. hiç gereği olmadık yerde milleti azarlar gibi yorum yazıyorlar. karşılarındakinin kim olduğunu ne olduğunuda hesaba katmaları gerekiyor. abisi amcası yaşında olan insanlar var. Öyle yazacaklarına susmaları yada açıklayıcı birşeyler yazmaları daha doğru olur kanaatindeyim. sonuçta çok kapsamlı bir forum. bilen bilmeyen dünya kadar adam geliyor. ismini bile doğru yazamayan var.

forum içerik olarak gerçekten kaliteli. ama yönetici arkadaşların tavırları olarak eksiklik var. mesaj genelinde de olduğu gibi yağmuradam ın olaylara yaklaşım tarzı hepsinden farklı kendini belli ediyor.

• Administrator
birkaç yerde gördüğüm olaylara binayen isim vermeden bir eleştiri yönelteyim. Modların birçoğu çok sabırsız ve kaba. hiç gereği olmadık yerde milleti azarlar gibi yorum yazıyorlar. karşılarındakinin kim olduğunu ne olduğunuda hesaba katmaları gerekiyor. abisi amcası yaşında olan insanlar var. Öyle yazacaklarına susmaları yada açıklayıcı birşeyler yazmaları daha doğru olur kanaatindeyim. sonuçta çok kapsamlı bir forum. bilen bilmeyen dünya kadar adam geliyor. ismini bile doğru yazamayan var.

forum içerik olarak gerçekten kaliteli. ama yönetici arkadaşların tavırları olarak eksiklik var. mesaj genelinde de olduğu gibi yağmuradam ın olaylara yaklaşım tarzı hepsinden farklı kendini belli ediyor.

Karşısındakinin kim olduğunun bizim için hiçbir önemi yok. Forum demek anonimite demek, onlarca üyelik alıp küfürlü başlıklar açabilme özgürlüğü demek. Ne olduğun, kaç yaşında olduğun, babanın kim olduğu veya ne kadar paranın olduğu bizi hiç ilgilendirmez. Burada sınıflardan bağımsız bir topluluk oluşturduk. Ve kimseye farklı davranmıyoruz.

Karşısındakinin kim olduğunun bizim için hiçbir önemi yok. Forum demek anonimite demek, onlarca üyelik alıp küfürlü başlıklar açabilme özgürlüğü demek. Ne olduğun, kaç yaşında olduğun, babanın kim olduğu veya ne kadar paranın olduğu bizi hiç ilgilendirmez. Burada sınıflardan bağımsız bir topluluk oluşturduk. Ve kimseye farklı davranmıyoruz.

Üzerinize alınmakta haklısınız.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...