Jump to content

Yazılım Bilgisi Olanlardan Yardım Isteği..

Share

Recommended Posts

Merhaba..

Ben bir öğretmenim ve  görev yaptığım ilçede hem okullar arası hem de kendi okulumda sınıflar arası bilgi yarışması düzenliyorum. 150 kişilik bir konferans salonumuz var ve projeksiyon cihazı ile duvara yansıtarak tüm misafirlerin soruları görmesini sağlıyorum. Kullandığım program ihtiyaçlara cevap vermekte yetersiz kalınca internette araştırma yaptım ve Barış Sakallıoğlu hocamızın yapmış olduğu programa denk geldim. Bu programında bazı eksikleri vardı. Barış hocama bu konu ile ilgili geçen sene yazdığımda talepte bulunduğum isteklerin yapılabileceğini ancak kendisinin çok yoğun olduğu sebebiyle zaman ayırıp ilgilenemeyeceğini belki zamanla olabileceğini söyledi. Bu sene yeni eğitim-öğretim yılına girince ve yeni yarışmaların zamanı yaklaşınca bir ümit kendisine tekrar yazmaya çalıştım ancak ulaşamadım.

Bu noktada sizlerden yardım istemek aklıma geldi. Barış Hocamın Programının linkini ve Programda yapılmasını istediğim değişiklikleri anlattığım görsellerin linkini aşağıya bırakıyorum. Bu bahsettiğim değişiklikleri yapabilecek olan yada Barış Hocamın Programından ilham alıp yenisini yapabilecek olan biri çıkarsa hem beni hem öğrencilerimi çok mutlu edecektir.

Bahsi Geçen Program Linki:

https://pixeldrain.com/u/rqiUqzD1

Yapılmasını istediğim Değişiklikler:
https://pixeldrain.com/u/D9Wbjy6U

Biraz uzun tuttum kafa ütülediysem affola.

Yardım etmek isteyen herkese şimdiden teşekkür ederim.

Edited by xargrax