Jump to content

Usb Üzerinden Veri Kurtarmak

barboyhakan

Recommended Posts

İşletim Sisteminiz Çöktü Cd Okuyucunuz Çalişmiyorsa Usb Üzerinden Veri Kurtarma İle Bütün Verilerinizi Kurtara Bilirsiniz

İndirdiğiniz Rarli klasörü Masa Üstüne Cıkartın Daha Sonra HPUSBFW Proğrami ile Usb Belleği Fat32 Olarak Biçimlendirin Daha Sonra Rardan Cıkardiğiniz Bütün Dosyalari Usb Belleğe Taşiyin

Açılış : 'da Usb Üzerinden Yapın İşlem Tamamdir. .

hvoume.jpg

2r571j6.jpg

zj7c6q.jpg

LİNKLER :

http://rapidshare.com/files/344333461/bartpe.rar[/CODE]

[CODE]http://hotfile.com/links/26716610/fce4f35/Bartpe.rar[/CODE]

[CODE]http://www.upload.gen.tr/download.php/s9/ywkrgmmf/Bartpe.rar.html[/CODE]

[/center]

paylşaım süper bir kaç tane sistemler den caps atsanıza bi. biraz daha açın lütfen.şimdi bu boot cd sadece windows kurtarmamamı yoksa yukardaki sistemleridemi kurtarıyor.biraz daha anlatın üstelik boyutu baya bi az.

paylşaım süper bir kaç tane sistemler den caps atsanıza bi. biraz daha açın lütfen.şimdi bu boot cd sadece windows kurtarmamamı yoksa yukardaki sistemleridemi kurtarıyor.biraz daha anlatın üstelik boyutu baya bi az.

Cd'de Üzerinden Calişan XP Proğramlari Var Buda Ona benzer İŞletim Sistemi Çöktüğü Zaman MasaÜstündeki Bütün Verileri Geri Kurtarma Şansin var Virus Girdi Gizli dosyalar Acilmiyor

C-D Disketi içindeki inf Dosyalarini Silebilirsin Sabit Disklerini Silip Biçimlendirebilirsin

şimdi anladığım kadarıyla bilgisayar çökyü ve bilgisayarı usb üzerinden çalıştırıyorsun.

daha sonra bilgisayardaki bilgiler usb nin içine mi alınacak

yada açamadığımız dosya nereye açılacak mesela usb nin büyüklüğünden fazla ise alacağımız bilgiler.

bir de usb ye attık diyelim programı yanına başka kişisel dosya attığımızda da bir etkisi olur mu??

Örnek Veriyorum Bu Proğrami Usb Bellege Göre Hazırladin İşletim Sistemin Çöktü

MasaÜstünde Alinmasi Gereken Cok Önemli Dosyalar var Bunlari Masaüstünden Alip D Disketine Taşiyabiliyorsun

Usb Bellege Baska Dosyalarda Atabilirsin Hiçbir Etkisi Olmaz

@barboyhakan anlamadığım bu multi boot mu en üstteki resmin altındaki işletim sistemlerin hepsindemi işe yarıyor.yoksa onlar butonmu.onlar ne onu anlamadım ben.yoksa bu multi boot değilde sadece tek bir sistemmi?

@barboyhakan anlamadığım bu multi boot mu en üstteki resmin altındaki işletim sistemlerin hepsindemi işe yarıyor.yoksa onlar butonmu.onlar ne onu anlamadım ben.yoksa bu multi boot değilde sadece tek bir sistemmi?

Hayır Onlar Buton Değil Daha Görsel Olsun Diye Ben Editledim Yazılari

Proğram Çalişinca

Go Diye Bi buton CIkıyor Sonra Butonu Tıklayinca

2r571j6.jpg

Bu Ekran Geliyor (biraz Geç Geliyor )

A43 file Yazan Yeri Seçiyorsun Sonra

zj7c6q.jpg

BU Ekran Geliyor GÖründüğü Gibi Disklerin İçine Girebiliyor dosya silip Ekleyebiliyorsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...