Jump to content

Windows 11 Lot Ent. Ltsc Türkçe Sade / Görsel [24h2-26100.1882]

Share

Recommended Posts

shadesofdeath, Bir saat önce yazdı:

Sistemi indirdim yarın kuracağım inşallah. Ayrıca  bu iso dosyasını ShadestToolkit için test isosu olarak kullancağım eski ShadesToolkit bambaşka geliyor  

Please register to see this content.

Süper görünüyor, kullanmak için şimdiden sabırsızlanıyorum. Eline emeğine sağlık teşekkür ederim. 👏

• Like 1
  • Thanks 1

Emeğinize saglik, yazıcım eski model HP C5180 ve maalesef Windows 11 uyumsuzluğu var. O nedenle bir kac kez Win 11 denesem de her defasında Win 10'a geri döndüm.

Kolay gelsin

Ben simdi bu sunumu indirmeye karar verdim ve sade versiyonunu denemek istiyorum.

Eger yazicim calisir ise super olur aksi durumda sadece denemis olacagim. Bu paylasim icin degil ama hali hazirda kurulu olan Windows 10 da Dev Home diye bir sey geldi bunun sisteme bir zarari var mi? Bilginiz mutlaka vardir.

Edited by tomyblack
  • Like 2

i7 7700HQ leptobuma kuracağım, umarım istediğim gibi bir performans alırım, bişey sorabilirmiyim, ben şu an orj win 10 yüklü, bu sürümü yüklersem direk orj olacak değilmi, ekstra bir aktivasyon istemiyorum. benim için performans önemli. Emeğine sağlık.

• Like 1

shadowfix, 8 saat önce yazdı:

i7 7700HQ leptobuma kuracağım, umarım istediğim gibi bir performans alırım, bişey sorabilirmiyim, ben şu an orj win 10 yüklü, bu sürümü yüklersem direk orj olacak değilmi, ekstra bir aktivasyon istemiyorum. benim için performans önemli. Emeğine sağlık.

Win 11 ve Win 10 lisansları ayrıdır. (genelde bir üst sürüm bir alt sürümü destekler tersi pek mümkün olmaz genelde.) Lisans anahtarınız biosa gömülü ise bir sorun olmamalı, yada kurulum sonrası lisans anahtarınız ile de aktivasyon sağlayabilirsiniz. Öncelikli olarak her ihtimale karşı lisans anahtarınızı bir öğrenip kaydedin ne olur ne olmaz, elinizi altında bulunsun devamında kuruluma geçebilirsiniz. Aksilik olması durumunda (olduya win 11, win10 lisans anahtarınızı kabul etmedi.) Windows 10 hangi sürüm ise kurarak lisans anahtarınız ile lisanslama yapabilirsin. Açıkçası benimde var satın aldığım orjinal Windows 10 ve Windows 11 lisanslarım gerek var mı? tartışılır. Masaüstüne bıraktım zaten dilersen kalıcı olarak lisanslayabilirsiniz. Tabiki her işlem de takdir sizindir. 

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 1

AdnanGumus, 3 saat önce yazdı:

Her zamanki gibi Modifiye Kralı dosya önizlemesi olsa güzel olurdu teşekkürler kolay gelsin hepinize iyi forumlar.

En iyiye ulaşmak için bazı ayarlamalar yapılmıştır, buna performans ayarları da dahildir. Aşağıda ki bölümü işaretler ve onaylarsanız büyük ihtimal sorun düzelecektir.

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 1
  • Thanks 1

Bir hayli emek verilmis gayette guzel olmus, Hizli sistem lakin ilk yorumumda belirttigim gibi Windows 11 benim HP yaziciyi hic sevmedi. Benim emektari sevmeyeni bende maalesef kaldirmak durumunda kaliyorum. Tekrar Windows 10'a donmek zorunda kaldim. Benzer sekilde Win 10 Pro olurda sunar iseniz denemek isterim. 

Bu gune kadar cok sistem denedim By_TR arkadasimizin 

Win10 Pro x64 22H2-19045.2965 Multi Language  Tr – En – Fr - De  bu sunumunun yerini tutmadi o vesileyle depomda her daim duruyor.

Ben vazgecemedim.

• Like 1

Zahmet edip böyle bir çalışmaya imza attığınız için çok teşekkürler. Sormak istediğim konu, Performans ayarları yapılmıştır diyorsunuz, peki güncellemelerden sonra sizin yaptığınız ayarlar etkisini yitirirse biz bunları nasıl eski haline döndüreceğiz. Aşağıdaki ayarları zaten hemen hemen hepimiz yapıyoruz, sizin özel olarak yaptığınız ayarlar nedir sakıncası yoksa bunları bizimle paylaşmanız mümkün müdür. Tekrar teşekkürler bahtınız da yolunuz da hep açık olsun inşallah.

Ekr5an_Al_nt_s_.PNG

• Like 1

Üstat konu başlığı : Windows 11 Lot Ent. Ltsc Türkçe Sade / Görsel [24h2-26100.1882] olarak kalmış.

Sunumda Windows 11 loT Enterprise LTSC Türkçe Sade/Görsel [24H2-26100.1882]

Bu arada emeğine sağlık... Özlemişiz paylaşımlarını...💖💖💖  

empire29, 14.10.2024 - 02:11 yazdı:

Startallback kaldırıldığında sağ tık eski haline geri dönüyor 

Aşağıdaki uygulama ile sağ tık düzenleyebilirsiniz.

alcalmc, 14.10.2024 - 11:44 yazdı:

Üstat konu başlığı : Windows 11 Lot Ent. Ltsc Türkçe Sade / Görsel [24h2-26100.1882] olarak kalmış.

Sunumda Windows 11 loT Enterprise LTSC Türkçe Sade/Görsel [24H2-26100.1882]

Bu arada emeğine sağlık... Özlemişiz paylaşımlarını...💖💖💖  

Teşekkürler. 👍

sedatsedat06, 14.10.2024 - 16:33 yazdı:

store kuramadım ek birşey yapmam gerekiyormu acaba

Store kurmak için bir nedeniniz varsa elbetteki kurabilirsin, şahsen ben kullanmıyorum. Kurulum dosyasını konu içerisinde paylaştım. 

hayro1965, 19 saat önce yazdı:

PROBOOK 4530S  sizin sisteminizi kuramıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Ben veya tüm müsait olan arkadaşların yardımcı olmaya çalışacağından eminim.

SON_VATAN, 16 saat önce yazdı:

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş üstad.

👍

• Like 1